Alkmaar – Feyenoord 0:4 (kon.) | Heerenveen – Amsterdam 0:4 (kon.) | Arnhem – Utrecht 1:1 (kon.)
Sparta Rotterdam – Kerkrade 1:2 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
1:1 (0:0)
FC Utrecht
cz Nedeľa 01.10.2017, 14:30Holandská Eredivisie • 7. kolo

Zápas, který nepřinesl mnoho krásných momentů, skončil remízou 1:1. Hostující celek se prosadil jako první, domácí v závěru poločasu dokázali vyrovnat. (16:50:37)

90+3

90+3
    Už se nic nestane.

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Zdá se, že remízový stav vyhovuje oběma.

90+1
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Navarone Foor, přichází Charlie Colkett.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hostující celek se pokouší získat vedení na svou stranu, ale obrana Vitesse je zatím pozorná.

87
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, žádnou fotbalovou krásu nesledujeme.

85
    Vykopávat od své branky bude hostující brankář. Nikdo se nikam nežene, sledujeme klidný závěr zápasu.

85
    Thomas Bruns nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, akce Vitesse tak končí.

84
    Domácí celek má míč pod kontrolou, pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně.

83
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Sander van de Streek, přichází Mark van der Maarel.

81
    Remko Pasveer dlouhým výkopem urychlil hru, ale k balonu se dostal hostující celek.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek dokázal vyrovnat a pokouší se dál získat vedení na svou stranu. Zatím ale marně. Dobře hraje hostující obrana.

78
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí momentálně k vidění není.
    76. Mason MOUNT - 1:1

76
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Domácí tým vyrovnává. Po pohledné kombinaci se do zakončení dostal MASON MOUNT, jehož pokus propadl brankáři až za čáru.

75
    Remko Pasveer rozehrává od své brány, míč dostal na útočnou polovinu.

74
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Bryan Linssen, přichází Mason Mount.

74
    Alexander Büttner výborně vypálil, jeho pokus tak tak vyrazil hostující brankář mimo branku.

73
    Vitesse hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet. Zakaria Labyad zablokoval přihrávku před branku. Rohový kop pro domácí fotbalisty.

72
    Domácí celek se pokouší vyrovnat, zatím ale marně. K dispozici mít bude volný kop.
    69. Cyriel DESSERS - 0:1

69
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Hostující celek je za svou aktivitu dvacet minut před koncem zápasu odměněn vedoucí branku. Po pěkné kombinaci míč před brankou tečoval za čáru CYRIEL DESSERS.

67
    Utrecht se nyní dostal do střelecké pozice, ale Gyrano Kerk nedokázal zakončit. Dobře k němu přispěchal obrácen, který jeho pokus zablokoval.

66
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Tim Matavž, přichází Luc Castaignos.

65
    Thomas Bruns rozehrává z dobré pozice, jeho centr byl odvrácený.

65
    Žlutou kartu dostává Robin van der Meer (FC Utrecht).

64
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Rico Strieder, přichází Urby Emanuelson.

62
    Thomas Bruns vyhrál osobní souboj nad soupeřem, akce domácích tak může pokračovat. Alexander Büttner ale přihrát nepřesně.

60
    Thomas Bruns rozehrává nepřímý kop. Jeho centr nebyl vůbec špatný, ale nedokázal trefit nikoho ze spoluhráčů.

59
    Domácí fotbalisté jsou momentálně aktivnější, zjednodušili hru, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

57
    Žlutou kartu dostává Guram Kašia (SBV Vitesse Arnhem).

56
    Alexander Büttner se dostal do zakončení, jeho pokus se ovšem mezi tři tyče nevešel, a tak bude rozehrávat hostující brankář. David Jensen vykopl balon do hry.

54
    Utrecht se propracoval na své polovině k míči, pokouší se něco vymyslet. Jenže Fankaty Dabo vyhrál osobní souboj, a tak akce hostů končí.

53
    Thomas Bruns centroval před branku, obrana si ale dokázala poradit.

52
    Hostující obrana si dokázala s dalším zajímavým centrem před branku poradit jen za cenu rohového kopu.

51
    Tim Matavž se dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem ze střední vzdálenosti si dokázal brankář David Jensen poradit celkem snadno.

49
    Vitesse kombinuje na útočné polovině, do střeleckých pozic se fotbalisté nedostávají.

48
    Remko Pasveer se dostal k míči, následně jej rozehrál, přenesl hru pryč od své branky.

47
    Zápas, ve kterém jsme zatím branku neviděli, pokračuje druhým poločasem. Ani jeden celek se nikam nežene. Optickou převahu ale mají mírně domácí.

46

45+1

45+1
    Nastavovat se bude jedna minuta nad rámec základní hrací doby v prvním poločase.

44
    Probíhají poslední minuty prvního poločasu, k vidění je podprůměrný fotbal. Ani jenden celek se nikam nežene.

42
    Utrecht hraje aktivně, ale domácí obrana je zatím pozorná.

41
    Hostující celek se rychle dostal k míči a probojoval se do zakončení, Cyriel Dessers ale trefil jen dobře postaveného obránce.

40
    Sean Klaiber rozehrává na své polovině, dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, který mnoho šancí nepřinesl-.

38
    Gyrano Kerk dobře vypálil, jeho pokus mířil na bližší tyč a jen o malý kousek jí minul. Následovat bude výkop brankáře.

37
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice, mnoho šancí k vidění není.

35
    Thulani Serero hledal centrem naběhnutého spoluhráče, ale přihrávka se k němu nedostala.

34
    Optickou převahu mají nyní domácí, snaží se něco vymyslet, ale zatím se nemohou propracovat do střelecké pozice.

33
    Jeden z domácích hráčů hodně nešetrně v souboji atakoval soupeře. Tento moment, kdy se Bryan Linssen prezentoval šlapákem, končí bez karty.

32
    Sander van de Streek centroval před branku, na jeho přetažený centr nikdo nedosáhl. Hosté se tak do šance nedostali.

31
    Utrecht díky aktivní hře vybojoval rohový kop.

30
    Sander van de Streek dobře zakončoval, jeho pokus byl ale nepřesný, míč končí mimo hrací plochu.

30
    Zakaria Labyad se zkoušel propracovat do střelecké pozice, ale o míč byl obránci připraven.

28
    Po nepovedené akci domácího celku se míč dostal k brankáři Davidu Jensenovi, který dlouhým výkopem podpořil útok.

27
    Mnoho střeleckých pokusů k vidění není, sledujeme z obou stran hodně aktivní hru a mnoho zákroků je na hraně pravidel.

25
    Alexander Büttner se rozhodl pro přímou střelu, která byla zablokovaná. Zeď dokázala pohodově zasáhnout.

24
    Volný kop pro domácí celek z dobré pozice.

23
    Nyní se po dlouhé kombinaci dostali na útočnou polovinu hosté, ale i ti mají problémy se zakončením.

21
    Thomas Bruns kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, ale hráči ve žlutočerných dresech se nemohou protlačit do zakončení.

19
    Výborně to sehráli hosté, po dobrém centru zakončoval Willem Janssen, ten byl ovšem v postavení mimo hru. Akce tak končí.

18
    Volný kop pro hosty. Momentálně má Utrecht optickou převahu a pokouší se něco vymyslet v předbrankovém prostoru.

17
    Dario Dumić ukončil obléhání své brány, poslal míč do autu na půlce. Rozehrávat tak budou domácí.

16
    Hostující hráč fauloval, soupeře, rozehrávat tak bude na své polovině domácí celek.

15
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme nepříliš atraktivní fotbal. Dění na hrací ploše připomíná spíše taktickou bitvu.

13
    Tim Matavž se pokoušel probojovat do střelecké pozice, jeho pokus ale zablokovala obrana.

13
    Z volného kopu z předbrankového prostoru vypáli Thomas Bruns. Jeho pokus však končí mimo branku. Rozehrávat tak bude hostující brankář.

11
    Sander van de Streek zakončoval ze střední vzdálenosti, jeho pokus končí mimo.

10
    Vitesse rozehrává na své polovině, nikam se nežene.

9
    Thomas Bruns dobře vypálil, jeho pokus do středu branky snadno kryje brankář Utrechtu.

8
    Milot Rašica vedl útočnou akci, kterou sám zakončil. Jeho pokus zablokoval jeden z hostujících obránců.

7
    Balon pod kontrolou má domácí celek, který se ale nemůže probojovat do výraznější šance. Mnoho zajímavých situací v úvodu zápasu k vidění není.

6
    Brankář Remko Pasveer se zapojil do rozehrávky, následně centroval na útočnou polovinu, kde byl domácí celek faulován.

5
    Do rozehrávky se zapojil také domácí brankář, sledujeme klidný úvod zápasu. Ani jeden celek se nikam nežene.

3
    Žlutou kartu dostává Alexander Büttner (SBV Vitesse Arnhem).

2
    Gyrano Kerk nedosáhl na centr od spoluhráče, a tak budou vhazovat domácí fotbalisté na polovině hrací plochy.

1
    Sledujeme klidný úvod zápasu, domácí hrají ve žlutém, hosté v červeném.

1

SBV Vitesse Arnhem odehrálo také šest zápasů. Čtyři vyhrálo, jednou remizovalo a jednou prohrálo. Z posledním pěti zápasů vyhrálo hned tři. Uspělo s Rodou 3:1, Excelsiorem 3:0 a Ajaxem 2:1. Nestačilo na Alkmaar 1:2. Remizovalo s Vento 1:1. V tabulce patří tomuto týmu čtvrté místo.

FC Utrecht odehrál šest zápasů, tři vyhrál a tři prohrál. Nestačil na Groningen 1:2, Twente 0:4 a PSV 1:7.Z posledních pěti zápasů vyhrál tento tým dvakrát. Poradil si s Wilem II 2:0 a Rodou 2:0. V tabulke je na desátém místě, bod ztrácí na osmý Ajax.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nizozemské Eredivisie. V tomto zápase proti sobě nastoupí SBV Vitesse Arnhem a FC Utrecht.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.