Táborsko – Teplice 3:4 (kon.) | Bohemians – Vlašim 2:2 (3:4 po pen.)
FC SILON Táborsko
3:4 (1:2)
FK Teplice
cz Utorok 19.09.2017, 16:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • MOL Cup • 3. kolo

65
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Kanonáda pokračuje! Rychlou a velmi pohlednou akci předvedlo Táborsko svým příznivcům. Nešický poslal pas doleva na Blechu, jehož svižný přízemní centr uklidil do branky za pomoci tyče ZBYNĚK MUSIOL. Táborsko – Teplice 3:4.

62
    Táborsko se přece jen prosadilo. Po centru zleva naskočil volný ZBYNĚK MUSIOL a nedal Divišovi šanci. Táborsko – Teplice 2:4.

52
    Teplice právě vstřelily branku!
    Táborsko je v troskách. Další branku Teplic přidává v klidu JAN REZEK a vypadá to, že je definitivně o osudu utkání rozhodnuto. Táborsko – Teplice 1:4.

49
    Než se diváci rozkoukali, jdou Teplice do dvoubrankového vedení. ALEX KRÁL měl dost volnosti a poslal po zemi pozdrav k Tomově tyči.

45
    Po přesně kopnutém rohovém kopu se k hlavičce dostal MICHAL JEŘÁBEK a míč skončil u Tomovy tyče. Velká škoda pro domácí, kteří poslední akci první půle nedokázali ubránit. Po vstřelené brance už rozhodčí nenechal ani Táborské rozehrát, poločas končí vítězstvím Teplic 2:1.

33
    Další rychlou akci už Táborsko neubránilo. Jan Rezek nahrál do pěkné pozice TOMÁŠI KUČEROVI, jehož rána k tyči přesnost nepostrádala. Toma neměl na prudkou ránu nárok. Táborsko – Teplice 1:1.

13
    Proškův centr před branku našel JANA ŠTOHANZLA, jehož teč patičkou se jako dlouhá svíce snesla za tyč. Nádherý moment a Táborsko vede nad Teplicemi 1:0. Diviš byl bezmocný.

Josef Janda

Góly: 13. Štohanzl, 62. Musiol, 65. Musiol – 33. Kučera, 45. Jeřábek, 49. Král, 52. Rezek

Karty:   55. Navrátil (TAB)

FC SILON Táborsko: Toma – Navrátil, Hell, Klusák, Prošek (83. Mysliveček) – M. Kučera – Nešický, Štohanzl, Blecha (73. Mršič), Kopřiva (58. Vozihnoj) – Musiol.
    Náhradníci: Zadražil – Škarda, Peterka, Vozihnoj, Mysliveček, Bong Won Che, Mršič.

FK Teplice: Diviš – Urma, Šušnjar, Vondrášek, Jeřábek – Fillo, Rezek (60. Trubač), Král, Hyčka, T. Kučera – Vaněček.
    Náhradníci: Grigar – Dressler, Šup, Haljeta, Žitný, Trubač, Vošahlík.

Rozhodca: Houdek – Kotalík, Kožár