Bournemouth – Brighton 1:0 (po pr.) | Leicester – Liverpool 2:0 (kon.) | Tottenham – Barnsley 1:0 (kon.)
Leicester City
2:0 (0:0)
Liverpool FC
cz Utorok 19.09.2017, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Anglický Ligový pohár • 1/16 finále

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (22:37:31)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:10.

Je konec! Leicester nakonec ve druhém poločase výrazně přidal a po brankách Okazakiho a Slimaniho slaví postup do další fáze turnaje. Liverpool byl aktivní zejména v prvním dějství, v tom druhém byl po odchodu Coutinha naprosto bezradný.

90+4

90+3
    Utkání se spíš už jen dohrává. Lišky hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje. Tedy daleko od své branky a s míčem na kopačkách.

90+1
    Žlutou vyfasoval také první z domácích hráčů, konkrétněji to byl bývalý hráč Sevilly Vicente Iborra.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

87
    Míč je momentálně na kopačkách hostujících hráčů, kteří ale marně hledají skulinky v pečlivé defenzívě soupeře.

86
    Ani dle herního projevu Liverpoolu to nevypadá, že by se měl dít nějaký fotbalový zázrak. Zkrátka s odchodem Coutinha, odešla také veškerá útočná aktivita.

85
    Do konce utkání už opravdu moc nezbývá, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Dočkáme se snížení skóre?

84
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ndidi, přichází Choudhury.

81
    Lišky následně zahrávali rohový kop, který byl rozehrán prachbídně. Albrighton stočil balón tak moc, že se vychýlil z hrací plochy.

80
    Domácí jsou při chuti. Třetí branku chtěl vsítit Gray, jenž mířil výborně ke vzdálenější tyči. Radost mu překazil až vynikající zákrok Warda.

79
    Teď už to s hosty vypadá opravdu zle. Nejen, že prohrávají o dvě branky, do konce utkání zbývá necelých deset minut.
    78. SLIMANI - 2:0

78
    Leicester právě vstřelil branku!
    Tak pozor, máme tu totiž další branku v síti Liverpoolu! Okazaki nahrál vedle stojícímu ISLAMU SLIMANOVI, který udělal s míčem pár kroků a posléze zamířil nechytelně do pravého horního růžku. Fotbalová paráda!