La Coruña – Malaga 2:0 (kon.) | Gijón – Real Madrid 2:3 (kon.) | Atlético Madrid – Osasuna 3:0 (kon.)

Real Sociedad San Sebastian dal gól!
    Neuveriteľné! Tretí gól za tri minúty. Fantastickú loptu dostal za obranu Xavi Prieto a z prvej poslal loptu k tyči. Ter Stegen zamrzol na bránkovej čiare a len očami sledoval, ako lopta smeruje do siete – 3:2!
    44. Paco Alcácer (BAR) - 3:1

44
    Barcelona dala gól! Gól strelil PACO ALCÁCER.
    Prakticky hneď po kontaktnom góle sa Barcelona dostáva opäť do dvojgólového náskoku. Messi vysunul Alcácera a ten zoči voči Rullimu nezaváhal. Pred prestávkou sa nám to gólovo rozbehlo.
    43. Samuel Umtiti (RSC) - 2:1

43
    Real Sociedad San Sebastian dal gól! Gól strelil IÑIGO MARTÍNEZ.
    Zmätky v obrane domácich po štandardke využil dokonale stopér Martinéz, keď si potiahol loptu ku kraju a z prvej ostro napálil domáceho stopéra Umtitiho, od ktorého sa lopta odrazila do siete. Skvelý gól do šatne.
    37. Lionel Messi (BAR) - 2:0

37
    Barcelona dala gól! Gól strelil LIONEL MESSI.
    Pred pár sekundami sa ich akcia skončila neúspechom, ale všetko si vynahradili teraz. Suaréz obral o loptu Navasa, tvrdo vypálil na Rulliho, od ktorého sa nešťastne odrazila lopta rovno k Messimu. Ten ani sám nevie ako sa od neho lopta odrazila do prázdnej brány a dáva tak svoj 29 gól v sezóne.
    17. Lionel Messi (BAR) - 1:0

17
    Minimum priestoru pre Messiho, to sa nevypláca. Argentínčan napriahol zpoza šestnástky a nechytateľnou strelou po zemi otvára skóre. Brankár Rulli sa ešte po lopte natiahol, ale na Messiho ľavačku bol krátky.