La Coruña – Malaga 2:0 (kon.) | Gijón – Real Madrid 2:3 (kon.) | Atlético Madrid – Osasuna 3:0 (kon.)
Barcelona – Sociedad 3:2 (kon.)
Sporting Gijón
2:3 (1:1)
Real Madrid
Sobota 15.04.2017, 16:15 • El Molinón, Gijón • Španielska LaLiga • 32. kolo

Držanie lopty: 31 % : 69 %.
    Strely na bránu: 2:6. Strely mimo: 2:7. Rohové kopy: 4:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 16:11. (18:09:10)

Videli sme neskutočný zápas! Tak dramatický a vyrovnaný duel sa musel divákom páčiť. Domáci Gijón síce dvakrát viedol na Madridom, ale ten dokázal zápas otočiť a pripísal si dôležité tri body v boji o titul. Treba dodať, že domáci si za svoj výkon minimálne bod zaslúžili a remíza by zápasu sedela viac. Zinedine Zidane môže byť tak spokojný, lebo aj bez svojich najlepších hráčov zvládlo jeho mužstvo tento zápas. Ja sa s Vami lúčim, ale vidíme sa ešte pri večernom zápase Barcelony. Dovidenia!

90+4

90+3
    Madrid v závere ešte s rohovým kopom a zápas už iba dohráva. Kontroluje výsledok a čaká na záverečný hvizd rozhodcu.

90+2
    Žltú kartu dostáva Akram Afif (Sporting Gijón).

90+2
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Sergio Álvarez, prichádza Akram Afif.

90
    Hlavný rozhodca nastavuje tri minúty.
    90. Isco (REA) - 2:3

90
    Real Madrid dal gól!
    Vykúpenie pre Zidana, smutný záver pre Gijón! Gól bol už len otázkou času, a hostia to do konca zápasu ešte stihli! Isco potvrdil svoj skvelý výkon a strelou z diaľky do pravého dolného rohu pradvepodobne vystrelil Madridu tri body!

89
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Mateo Kovačić, prichádza Casemiro.

89
    Žltú kartu dostáva Álvaro Morata (Real Madrid CF).

88
    Obrovský tlak Madridu v posledných minútach. Hosťom sa z viacerých šancí nedarí dať gól.

88
    Zidane pripravuje posledné striedanie. Na ihrisko príde Casemiro.

87
    Žltú kartu dostáva Nacho Cases (Sporting Gijón).

86
    James Rodríguez to napálil len do dobre postaveného múru.

85
    Päť minút pred koncom uvidíme štandardku Realu z pozície, odkiaľ sa dá skórovať.

84
    Madrid sa snaží vytvoriť záverečný tlak na domácich a zobrať všetky body. Treba pochváliť domácich, ktorý idú nad svoj limit a aktívne bránia.

82
    Diaz hlavičkuje tesne nad! To sú nervy! Zápas má aj v záverečných minútach fantastické tempo. Kto strhne víťazstvo na svoju stranu?