Dortmund – Frankfurt 3:1 (kon.) | Mainz – Hertha 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Ingolstadt 3:0 (kon.)
Augsburg – Kolín nad Rýnom 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Mönchengladbach 5:3 (kon.) | Lipsko – Freiburg 4:0 (kon.)
Leverkusen – Bayern 0:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:0 (0:0)
Bayern Mníchov
Sobota 15.04.2017, 18:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 29. kolo

BayArena v Leverkusene dnes gól nevidela, bližšie k nemu mali hostia, najmä v prvom polčase, defenzíva domácich na čele s Lenom však odolala. Bayern hral v druhom polčase polhodinovú presilovku, ktorú využiť nedokázal, domáci tak vybojovali s majstrom cenný bod. Bayern má po tomto kole pred druhým Lipskom náskok ôsmich bodov, v utorok ho čaká odveta v Madride. Pekný večer a dobrú noc priaznivcom futbalu želá Vladimír Korduliak. (20:25:53)

90+4

90+4
    Bayern centroval z pravej strany pred bránku, domáci balón poslali mimo svoje pokutové územie, je po zápase.

90+3
    Alonso poslal loptu medzi tri žrde, Leno ju na bránkovej čiare zneškodnil a poslal do akcie svojich spoluhráčov.

90+2
    Rafinha loptu do veľkého vápna domácich nedostal, brejkovali domáci a zdiaľky zakončil Volland, Neuer bežal späť do bránky, Volland jej priestor však netrafil.

90+1
    Robben dostal loptu na hlavičkové zakončenie z ľavej strany, bol trochu z uhla, hlavou loptu poslal za bránkovú čiaru domácich.

90
    Bellarabi skončil na zemi, Siebert opäť hru prerušil, lopta pre domácich. Nad základný hrací čas budeme hrať ešte tri minúty.

89
    Útočný faul hostí, tak to videl Siebert, ktorý odovzdal loptu hráčom v čiernych dresoch.

88
    Juan Bernat centroval pred bránku, Leno loptu schoval vo svojich rukaviciach a rozohral akciu svojho tímu.

88
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Kai Havertz, prichádza Leon Bailey.

87
    Center hostí z ľavej strany na malé vápno domáci okamžite vyhlavičkovali mimo svoje pokutové územie.

86
    Dnešné stretnutie sleduje 30.210 divákov, ktorí gól zatiaľ nevideli.

85
    Müller poslal center z pravej strany na malé vápno, nikým nestrážený Lahm zakončil k vzdialenejšej žrdi, ktorú len tesne minul a následne sa chytil za hlavu.

84
    Center hostí na malom vápne na dvakrát zlikvidoval vo svojich rukaviciach gólman Leverkusenu Leno.
    84.

84
    Volland fauloval pri stredovej čiare Kimmicha, lopta pre hráčov v bielych dresoch.

83
    Bellarabi centroval z pravej strany z bránkovej čiary, Lahm loptu poslal za hranicu veľkého vápna a tam sa k zakončeniu dostal Kampl, ktorý minul bránku Neuera.