Swansea – Middlesbrough 0:0 (kon.) | Arsenal – Manchester City 2:2 (kon.)
Arsenal FC
2:2 (1:2)
Manchester City
Nedeľa 02.04.2017, 17:00 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League • 30. kolo
    54. Shkodran Mustafi (ARS) - 2:2

54
    Arsenal FC dal gól!
    Domáci po druhý krát v tomto zápas vyrovnávajú! Tentokrát to bolo po rohovom kope na ktorý si najvyššie naskočil SHKODRAN MUSTAFI a ten presnou hlavičkou vyrovnáva na priebežných 2:2.
    42. Sergio Agüero (MAC) - 1:2

42
    Manchester City dal gól!
    Vyrovnané skóre však nesvietilo na svetelnej tabuly príliš dlho. Skvelý presing Citizens priniesol vytúžené ovocie a napriek tomu, že De Bruyne trafil tyč tak sa napokon z následnej akcie presadil SERGIO AGUERO, ktorý strelou na vzdialenejšiu tyč vracia vedenie späť pre svoj tím.

40
    Zverencom Arsena Wengera sa podarilo vyrovnať ešte v prvom polčase! Potom, čo hlavičkou vrátil loptu späť do ohňa Mustafi si spravil priestor na streu THEO WALCOTT, ktorý zoči voči Caballerovi nezaváhal a je vyrovnané.
    40. Theo Walcott (ARS) - 1:1
    6. Leroy Sané (MAC) - 0:1

6
    Hostia sa predsa len dostávajú do vedenia už v úvodnej desať minútovke. Po parádnej prihrávke sa rútil sám na brankára LEROY SANÉ, ktorý obišiel Ospinu a skóroval do prázdnej bránky.