Turín – Udinese 2:2 (kon.) | CFC Janov – Bergamo 0:5 (kon.) | Fiorentina – Bologna 1:0 (kon.)
Palermo – Cagliari 1:3 (kon.) | Chievo – Crotone 1:2 (kon.) | Pescara – AC Miláno 1:1 (kon.)
Neapol – Juventus 1:1 (kon.)
Delfino Pescara 1936
1:1 (1:1)
AC Miláno
Nedeľa 02.04.2017, 15:00Talianska Seria A • 30. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok nedele. (16:54:42)

Zápas sa končí nerozhodným výsledkom. AC malo z hry viac, Rossoneri však nevyužili ani záverečný tlak a posledná Pescara získava dôležitý bod v boji o záchranu.

Držanie lopty: 34 % : 66 %.
    Strely na bránu: 3:5. Strely mimo: 4:10. Rohové kopy: 5:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 26:9.

90+6

90+5
    Nie, nie, gól z tohto nebude. Domáca obrana to zvládla a záver stretnutia je na spadnutie.

90+4
    Lucas Ocampos vybojoval ďalší roh na pravej strane, dokážu Milánčania využiť tento tlak na strelenie druhého gólu?

90+3
    Tak prichádza ešte jeden roh, zahrávať ho budú hostia. AC ho získalo po zblokovanej strele.

90+2
    Domáci futbalista iba nepresne prihral pred šestnástkou súpera. Možnosť na útok pre hostí.

90+1
    Nadstavuje sa päť minút! To je nakoniec ešte dosť času na to, aby sa rozhodlo o víťazovi.

90
    Posledná minúta sa nám práve začala, vyzerá to tak, že víťaz z tohto stretnutia nezíde.

88
    Lucas Ocampos donútil k zákroku Fiorilliho, keď strela mierila tesne k ľavej žrdi domácej brány. Vincenzo Fiorillo si pripisuje dôležitý zákrok na konci duelu.

88
    Všetky striedania už sú vyčerpané, blížime sa ku koncu riadnej hracej doby.

87
    Gerard Deulofeu nepresne rozohral z ľavej strany ihriska, Biraghi jeho úmysel prečítal a posiela tak loptu do autu.

86
    Rohový kop pre Rossoneri, uvidíme v zápase ešte jeden presný zásah?

85
    Striedanie v tíme Delfino Pescara 1936: z ihriska odchádza Ledian Memushaj, prichádza Hrvoje Miličević.

85
    Žltú kartu dostáva Alessandro Bruno (Delfino Pescara 1936).

84
    Čas plynie veľmi rýchlo, v posledných dvoch minútach sa toho veľa neudialo. Domáci sú opäť o niečo bližšie k vytúženému bodu.

82
    Už nie čas na nejaké rozsiahle kombinácie, hostia riešia svoje útoky nakopávaním lôpt do šestnástky. Obrancovia Pescary však s týmito centrami problém nemajú.