Palermo – Sampdoria 1:1 (kon.) | CFC Janov – Bologna 1:1 (kon.) | Crotone – Cagliari 1:2 (kon.)
Sassuolo – AC Miláno 0:1 (kon.) | Chievo – Pescara 2:0 (kon.) | Lazio – Udinese 1:0 (kon.)
Inter – AS Rím 1:3 (kon.)
Chievo Verona
2:0 (1:0)
Delfino Pescara 1936
cz Nedeľa 26.02.2017, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 26. kolo

90
    V krkolomné pozici, přesto ve velké příležitosti se zjevil hostující Cerri. Ten však svoji příležitost využít nedokázal a poslal míč vysoko nad.

88
    Střídání na straně domácích. Potlesk ve stoje si vychutnává Birsa, na poslední minuty potom přichází Kiyine.

78
    Domácí trenér Maran střídá. Do hry posílá Izca, kterému uvolní místo střelec druhé branky Castro.

76
    Mitria už nemůže pokračovat ve hře, což je pro něj velká smůla, neboť přišel do zápasu teprve ve druhém poločase. Na trávníku ho nahradí Pepe.

66
    Třikrát za sebou musel ukázat své brankářské schopnosti hostující Bizzarri! Toho nechali spoluhráči na holičkách, a tak měli domácí v krátkém časovém sledu hned tři velké tutovky! Jenže brankář ve službách Pescary ukázal, že je kvalitním brankářem. To byly nádherné fotbalové momenty.

62
    Hned dvojnásobné střídání dělá trenér Pescary Zeman. Hřiště opouštějí Benali a Zampano, nahradí je Mitria s Crescenzim.
    61. Lucas CASTRO - 2:0

61
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Zmatků v obraně využil LUCAS CASTRO, který stal při dorážce ve správný čas na správném místě a pohodlně doklepl míč do zcela odkryté branky.

56
    Coda v rychlostním souboji nestíhal, a tak zatáhl za záchranou brzdu i za cenu žluté karty.

45+1
    Po srážce nakonec nemůže pokračovat ve hře Inglese, což je pro domácí velká ztráta. Ještě před přestávkou ho nahrazuje Gakpé.

37
    de Guzmán zastavil nedovoleně před vápnem Caprariho. Hosté budou mít možnost přímého volného kopu z velmi dobré pozice, navíc de Guzmán viděl žlutý trest.

24
    Velká příležitost hostů nekončí brankou! Na úrovni malého vápna nedokázal svým přízemním pokusem překonat Cerri fantastického brankáře Sorrentina! Velká pochvala pro brankáře Chieva!

23
    Hetemaj sestřelil k zemi jednoho z unikajících hráčů, a tak vidí zaslouženě žlutou kartu.
    12. Valter BIRSA - 1:0

12
    VALTER BIRSA si před vápnem navedl míč na svoji levačku a následnou technickou střelou otevřel gólový účet dnešního zápasu. To byla nádherná branka!