Slavia – Příbram 4:1 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Třinec – Bohemians 0:3 (kon.)

88
    Utkání už se spíše jen dohrává, o dělbě bodů je dnes rozhodnuto.

83
    Příbram zahrávala standardní situaci, avšak ohrozit bránu Slavie nedokázala.

80
    Do konce utkání zbývá už jen něco málo přes deset minut. Dočkáme se ještě nějakého gólu?

77
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Prošek, přichází Sulík.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Schulz.

75
    Příbram se po standardní situaci dostala do zakončení, ale branku Otáhala minula.

72
    Slavia nepřestává hrát a dál ohrožuje branku Příbrami.

66
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lauricella M., přichází Vávra.

65
    Slavia právě vstřelila branku!
    To jsem to s přirovnáním dnešního utkání k tomu včerejšímu v nejvyšší soutěži zřejmě zakřikl. MARCO LAURICELLA přidává čtvrtý gól Slavie a Příbram na body již zřejmě může zapomenout.

61
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šrain, přichází Makoš.

59
    Míč si na značku penaltového puntíku postavil ONDŘEJ KOCOUREK a navrátilec z podzimního hostování mířil přesně. Slavia vede již o dvě branky.

59
    Slavia bude kopat penaltu!

55
    Sešívaní využívají převahu zkraje druhého poločasu a dostávají se do vedení 2:1. Úspěšným střelcem byl MARKO ALVIR, posila z A-mužstva.

54
    Do druhého poločasu lépe vstoupila Slavia, která v úvodu diktuje tempo hry.

46
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Bjeloš, přichází Krejdl.

46

Slavia hraje po prvním poločase s Příbramí nerozhodně 1:1 a vypadá to, že včerejší vývoj ve vzájemném utkání ePojisteni.cz ligy se dnes opakovat nebude.

45+1

45+1
    Příbram nakonec ještě kopala roh, ale sešívaní se ubránili.

Nikol Kuncová

Góly: 13. Žežulka, 55. Alvir, 59. Kocourek (pen.), 65. Lauricella M. – 30. Mareš J.

Karty:   29. Alvir (SLA) – 27. Pazderník (PRI)

SK Slavia Praha: Otáhal – Jakab, Mareš V., Žežulka, Lauricella M. (66. Vávra), Čermák, Bjeloš (46. Krejdl), Prošek (77. Sulík), Kocourek (77. Schulz), Alvir, Kodr.
    Náhradníci: Toman – Sulík, Lauricella A., Krejdl, Vávra, Schulz.

FK Příbram: Boháč – Břížďala, Mareš J., Krameš, Šrain (61. Makoš), Kvída, Januška, Holý, Macek, Pazderník, Lukavský.
    Náhradníci: Dvořák – Jandera, Makoš.

Rozhodca: Houdek – Kožár, Kubec.