Palermo – Sampdoria 1:1 (kon.) | CFC Janov – Bologna 1:1 (kon.) | Crotone – Cagliari 1:2 (kon.)
Sassuolo – AC Miláno 0:1 (kon.) | Chievo – Pescara 2:0 (kon.) | Lazio – Udinese 1:0 (kon.)
Inter – AS Rím 1:3 (kon.)
Chievo Verona
2:0 (1:0)
Delfino Pescara 1936
cz Nedeľa 26.02.2017, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 26. kolo

88
    Střídání na straně domácích. Potlesk ve stoje si vychutnává Birsa, na poslední minuty potom přichází Kiyine.

78
    Domácí trenér Maran střídá. Do hry posílá Izca, kterému uvolní místo střelec druhé branky Castro.

76
    Mitria už nemůže pokračovat ve hře, což je pro něj velká smůla, neboť přišel do zápasu teprve ve druhém poločase. Na trávníku ho nahradí Pepe.

62
    Hned dvojnásobné střídání dělá trenér Pescary Zeman. Hřiště opouštějí Benali a Zampano, nahradí je Mitria s Crescenzim.

45+1
    Po srážce nakonec nemůže pokračovat ve hře Inglese, což je pro domácí velká ztráta. Ještě před přestávkou ho nahrazuje Gakpé.