Cagliari – Sassuolo 4:3 (kon.) | Fiorentina – Neapol 3:3 (kon.) | Palermo – Pescara 1:1 (kon.)
AS Rím – Chievo 3:1 (kon.) | Sampdoria – Udinese 0:0 (kon.) | Turín – CFC Janov 1:0 (kon.)
Cagliari Calcio
4:3 (1:2)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Štvrtok 22.12.2016, 20:45 • Stadio Sant'Elia, Cagliari • Talianska Seria A • 18. kolo

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase pět minut.

82
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Federico Ricci.

81
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Alessandro Matri.

78
    Mazzitelli si také připisuje v dnešním zápasu žlutou kartu. Rozhodčí ho trestá za zákrok skluzem.
    76. Diego FARIAS - 4:3

76
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Nyní domácí drtí svého soupeře. Hosté nedokázali rozehrát přesně a k míči se dostal DIEGO FARIAS, který usměrnil míč zpoza vápna k tyči.

75
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Niccolò Giannetti.
    74. Diego FARIAS - 3:3

74
    Je srovnáno. Domácí vytěžili z velkého tlaku třetí branku. Už to vypadalo, že se přetažený centr nedostane k domácímu hráči. Nakonec ho ale zcela sám našel Diego farias, který ze úhlu prostřelil brankáře.

67
    Hlavní rozhodčí ani nadále nešetří kartami. Nyní po zásluze odměňuje domácího Padoina, který sestřelil Raguse.

66
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Fabio Pisacane, přichází João Pedro.

64
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Claud Adjapong, přichází Emanuele Terranova.
    62. Marco BORRIELLO - 2:3

62
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky! MARCO BORRIELLO přišel na trávník až v průběhu prvního poločasu, ale nyní přidává důležitou kontaktní branku. Po přihrávce Fariase se dostal zcela osamocen do vápna a střelou na vzdálenější tyč překonal brankáře.
    59. Francesco ACERBI - 1:3

59
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Sassuolo přidává v oslabení třetí branku. Míč si vzal pro sebe na pokutový bod FRANCESCO ACERBI a dělovkou k tyči nedal domácímu brankáři šanci na zákrok.
    59. Penaltový zákrok

59
    Pokutový kop pro hosty! Ragusa se dostal před obránce v pokutovém území a poté spadl na zem. Bez většího kontaktu ale rozhodčí píská penaltu.

50
    Prvním potrestaným ve druhé půli jen nakonec Di Gennaro. Rozhodčí vytáhl kartu po nepříliš tvrdém souboji.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

45
    Před úplným koncem prvního poločasu fauloval Farias na levé straně a je dalším potrestaným v dnešním zápase.

40
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Daniele Dessena, přichází Marco Borriello.
    35. Červená karta

35
    Neuvěřitelné jak se může pro jednoho hráče tak rychle změnit zápas. Před malou chvíli Pellegrini poslal svůj tým do vedení a nyní opouští trávník s červenou kartou. Zbytečně zajel do protihráče a rozhodčí byl velmi přísný.
    34. Lorenzo PELLEGRINI - 1:2

34
    Velmi rychle se znovu mění skóre. A Rafael opět nemůže mít čisté svědomí. LORENZO PELLEGRINI velmi lehce prošel obranou a střelou z hranice pokutového území poslal míč k tyči.
    31. Claud ADJAPONG - 1:1

31
    Z ničeho nic je vyrovnáno! Hosté se dlouhé minuty museli starat převážně o obranu a nyní srovnávají. CLAUD ADJAPONG dostal nepříliš přesnou nahrávku do vápna, ale Rafael zazmatkoval při výběhu a nechal soupeře zakončovat. Hostující útočník poté poslal míč pod padajícím brankářem do sítě.

18
    Sassuolo se snaží o rychlou odpověď, ale zatím se musí spíše bránit. Nyní si navíc vykoledoval žlutou kartu Adjapong, který hasil rychlou akci domácího celku.
    15. Marco SAU - 1:0

15
    Domácí se prosazují z rohového kopu! Po nepřesné hlavičce Fariase se dostal se štěstím k balonu MARCO SAU a ten měl již velmi snadnou úlohu. Z metru dopravil balon do sítě.
    12. Rafael skvěle zasáhl v první šanci zápasu

12
    Hosté pokračovali rohovým kopem. Míč se odrážel od hostujících hráčů, nakonec skončil na kopačce kapitána týmu, ale ten z vyložené pozice napálil jen Rafaela.

3
    Hosté ztratili míč na útočné polovině, ale ihned po ztrátě se vysunuli do agresivního napadání. To však domácím nevadilo a po průniku kolem lajny musel být faulovaný Dessena. Navíc již ve třetí minutě inkasuje žlutou kartu Ragusa.

Vít Schück

Góly: 15. Sau, 62. Borriello (Farias), 74. Farias (Di Gennaro), 76. Farias – 31. Adjapong (L. Mazzitelli), 34. Pellegrini (Peluso), 59. Acerbi (pen.)

Karty:   45. Farias (CAG), 50. Di Gennaro (CAG), 67. Padoin (CAG) – 3. Ragusa (SAS), 18. Adjapong (SAS), 78. L. Mazzitelli (SAS)   35. Pellegrini (SAS)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:19.
    Cagliari Calcio: Rafael – Pisacane (66. Pedro), Salamon, Alves, Capuano – Dessena (40. Borriello), Di Gennaro, Padoin – Barella – Sau (C) (75. Giannetti), Farias.
    Náhradníci: Crosta, Storari – Pedro, Munari, Borriello, Ceppitelli, Bittante, Murru, Giannetti, Tachtsidis.

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola (81. Matri), Antei, Acerbi (C), Peluso – Pellegrini, Sensi, L. Mazzitelli (82. Ricci) – Adjapong (64. Terranova), Defrel, Ragusa.
    Náhradníci: Pomini, Pegolo – Iemmello, Matri, Pierini, Terranova, Ricci, Franchini, Erlić, Dell'Orco, Sarzi Maddidini.