Cagliari – Sassuolo 4:3 (kon.) | Fiorentina – Neapol 3:3 (kon.) | Palermo – Pescara 1:1 (kon.)
AS Rím – Chievo 3:1 (kon.) | Sampdoria – Udinese 0:0 (kon.) | Turín – CFC Janov 1:0 (kon.)
Cagliari Calcio
4:3 (1:2)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Štvrtok 22.12.2016, 20:45 • Stadio Sant'Elia, Cagliari • Talianska Seria A • 18. kolo

78
    Mazzitelli si také připisuje v dnešním zápasu žlutou kartu. Rozhodčí ho trestá za zákrok skluzem.

67
    Hlavní rozhodčí ani nadále nešetří kartami. Nyní po zásluze odměňuje domácího Padoina, který sestřelil Raguse.

50
    Prvním potrestaným ve druhé půli jen nakonec Di Gennaro. Rozhodčí vytáhl kartu po nepříliš tvrdém souboji.

45
    Před úplným koncem prvního poločasu fauloval Farias na levé straně a je dalším potrestaným v dnešním zápase.
    35. Červená karta

35
    Neuvěřitelné jak se může pro jednoho hráče tak rychle změnit zápas. Před malou chvíli Pellegrini poslal svůj tým do vedení a nyní opouští trávník s červenou kartou. Zbytečně zajel do protihráče a rozhodčí byl velmi přísný.

18
    Sassuolo se snaží o rychlou odpověď, ale zatím se musí spíše bránit. Nyní si navíc vykoledoval žlutou kartu Adjapong, který hasil rychlou akci domácího celku.

3
    Hosté ztratili míč na útočné polovině, ale ihned po ztrátě se vysunuli do agresivního napadání. To však domácím nevadilo a po průniku kolem lajny musel být faulovaný Dessena. Navíc již ve třetí minutě inkasuje žlutou kartu Ragusa.

Vít Schück

Góly: 15. Sau, 62. Borriello (Farias), 74. Farias (Di Gennaro), 76. Farias – 31. Adjapong (L. Mazzitelli), 34. Pellegrini (Peluso), 59. Acerbi (pen.)

Karty:   45. Farias (CAG), 50. Di Gennaro (CAG), 67. Padoin (CAG) – 3. Ragusa (SAS), 18. Adjapong (SAS), 78. L. Mazzitelli (SAS)   35. Pellegrini (SAS)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:19.
    Cagliari Calcio: Rafael – Pisacane (66. Pedro), Salamon, Alves, Capuano – Dessena (40. Borriello), Di Gennaro, Padoin – Barella – Sau (C) (75. Giannetti), Farias.
    Náhradníci: Crosta, Storari – Pedro, Munari, Borriello, Ceppitelli, Bittante, Murru, Giannetti, Tachtsidis.

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola (81. Matri), Antei, Acerbi (C), Peluso – Pellegrini, Sensi, L. Mazzitelli (82. Ricci) – Adjapong (64. Terranova), Defrel, Ragusa.
    Náhradníci: Pomini, Pegolo – Iemmello, Matri, Pierini, Terranova, Ricci, Franchini, Erlić, Dell'Orco, Sarzi Maddidini.