Rheindorf Altach – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Austria – Ried 2:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Wolfsberger 4:1 (kon.)
St. Pölten – Mattersburg 2:2 (kon.)
SKN St. Pölten
2:2 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 19.11.2016, 18:30 • NV ARENA, St. Pölten • Rakúska Bundesliga • 15. kolo

To je z mé strany vše,. hezký večer. (20:20:25)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který ve druhém poločase nabídl čtyři branky a záchranářský souboj tak nakonec skončil nerozhodně 2:2.

90+2

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    89. Alhassane KEITA - 2:2

89
    St. Pölten právě vstřelil branku!
    Po faulu nařídil rozhodčí pokutový kop. K míči se postavil ALHASSANE KEITA, který to udělal zkušeně a vyrovnal na 2:2!
    89. Penaltový zákrok

89
    Pokutový kop pro domácí!
    88. Thorsten RÖCHER - 1:2

88
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu jdou hosté v samém závěru do vedení 2:1! Z prvního zakončení ještě nic nebylo, ale z dorážky už THORSTEN RÖCHER nezaváhal a poslal míč za Vollnhofera!

87
    Rohový kop pro hosty.

85
    Hosté to zkusili po pravé straně, ale nakonec celá akce skončila jen dalším nepřesným centrem.

83
    Oba celky se tlačí dopředu a bude to ještě zajímavé, tak uvidíme, jak to dopadne.

81
    Domácí jsou v posledních minutách lepší, ale zatím vedoucí branku nepřidali. Je před námi posledních deset minut.

80
    Rohový kop pro domácí celek.

78
    Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a tentokrát se stav utkání nemění.

77
    A po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro domácí.

76
    74. Barnabás VARGA - 1:1

74
    Je vyrovnáno! Po rohovém kopu se jeden z hráčů dostal k hlavičce, ale domácí brankář vytasil parádní zákrok, jenže k dorážce se dostal BARNABÁS VARGA, který už to měl jednoduché.

73
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Perlak, přichází Varga.

73
    Hosté se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
    71. Marcel HOLZMANN - 1:0

71
    Ale pozor, protože je tu úvodní branka tohoto zápasu! Po rychlé akci se na hranici velkého vápna dostal k míči MARCEL HOLZMANN, který se podíval a parádně propálil vše, co mu stálo v cestě.

68
    Žlutou kartu dostává Ambichl (SKN St. Pölten).

66
    Žlutou kartu dostává Mader (SKN St. Pölten).

64
    Ani z rohu nedokázali domácí ohrozit branku svého soupeře a stav se tedy nemění.

63

61
    Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jasné, že nás čeká hodně zajímavý konec zápasu.

59
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Ibser, přichází Röcher.

57
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Bürger, přichází Templ.

55
    Domácí fotbalisty nyní zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

52
    Oba celky se snaží něco vymyslet, ale na trávníku stále kralují hlavně obránci, kteří příliš práce ovšem nemají.

50
    Hosté to zkusili po pravé straně, ale Jano nezvládl zpracování míče a ten skončil v zámezí.

49
    Ale nebylo z toho nic, protože Mattersburg se v pohodě ubránil a je u míče.

48
    Domácí začali aktivně a hned se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda něco vymyslí.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:31.

První poločas je za námi. Sledujeme opatrné utkání, které zatím nic nenabídlo a stav je tedy stále 0:0. Ve druhém dějství je stále o co hrát, tak snad se herní projev zlepší.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Ani jeden celek už nechce udělat zbytečnou chybu a první poločase se pouze dohrává.

41
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

39
    Stejně jako nyní, kde celou akci zakončil nepovedenou kličkou domácí Stec.

37
    Na trávníku se stále nic neděje. Oba celky se sice tlačí dopředu, ale většina akcí končí před velkým vápnem.

35
    Domácí to zkusili středem hřiště, ale postupnou kombinaci zastavil skvělým obranným zákrokem pozorný Farkas.

33
    Dočkali jsme se druhé střely v tomto utkání. Z dálky to vyzkoušel Sprangler, ale jeho rána neměla gólové parametry.

31
    Je za námi úvodních třicet minutek a St. Pölten hraje s Mattersburgem stále bez branek.

29
    Jenže ani hostům se směrem dopředu vůbec nedaří. Oba celky se v pohodě brání.

26
    Domácí to zkusili po pravé straně, ale Keita se i s míčem dostal do zámezí.

24
    Zatím jsme toho opravdu moc neviděli, pouze jednu nepřesnou střelu a jeden rohový kop, to je vše.

22
    Domácí dlouho kombinovali na polovině svého soupeře, ale nakonec nic kloudného nevymysleli a o kulatá nesmysl lehce přišli.

20
    Je za námi úvodních dvacet minutek a stále čekáme na první větší šanci, tedy i na první branku. O něco aktivnější jsou zatím hostující fotbalisté.

17
    Je to velký boj o každý metr hřiště. Žádná velká ofenzivní show to zatím rozhodně není.

15
    Oba celky se tlačí dopředu, bojují, ale zatím se ani jednomu nedaří podle představ.

13
    Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu a je vidět, že se hraje o důležité body.

11
    Po zisku míče šli dopředu i domácí, ale jejich blesková akce skončila nepřesnou střelou, kterou se prezentoval Keita.

9
    Hosté jsou i nadále o něco aktivnější, hlavně tedy více drží míč a kombinují, ale zatím to k ničemu nevedlo.

7
    Po kombinaci to vzal na sebe hostující Jano, ale s jeho projektilem si domácí brankář v pohodě poradil.

5
    Snad poprvé se dopředu vydali i domácí, ale zradila je finální přihrávka a na tahu už jsou opět hráči Mattersburgu.

3
    V úvodu utkání je aktivnější hostující celek, který se od první minuty tlačí dopředu.

1
    Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

SKN St. Pölten: Vollnhofer – Dober, Huber, Petrovic, Stec – Lumu, Mader, Ambichl, Holzmann – Keita, Thürauer
    Náhradníci: Riegler, Heerings, Brandl, Luckassen, Segovia, Martic, Perchtold

SV Mattersburg: Böcskör – Farkas, Erhardt, Rath, Maksimenko – Sprangler, Jano – Höller, Perlak, Ibser – Bürger
    Náhradníci: Malic, Varga, Templ, Ertlthaler, Rosenstingl, Fran, Röcher

Rozhodčí: Schörgenhofer – Kühr, Gutschi.

Poslední vzájemné zápasy

Mattersburg – Pölten 1:1
    Mattersburg – Pölten 1:2
    Mattersburg – Pölten 4:0
    Pölten – Mattersburg 1:2
    Pölten – Mattersburg 0:2

SKN St. Pölten se v této sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě zatím pouze deset bodů a v tabulce se nachází na předposledním devátém místě. Naposledy domácí vyhráli, když vyhráli na hřišti Sturmu Graz, a to 1:2. Dnes tedy chtějí na toto vítězství navázat.

SV Mattersburg je na tom ještě hůře. Hosté mají na svém kontě bodů pouze devět a při skóre 12:26 jsou na posledním desátém místě. I hosté v posledním kole vyhráli, a to když doma překvapivě porazili silný Salzburg 2:1.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Rakouská nejvyšší soutěž má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi St. Pölten a Mattersburgem. Mírným favoritem je domácí mužstvo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.