Utrecht – Excelsior 2:1 (kon.) | Alkmaar – Amsterdam 2:2 (kon.) | Arnhem – Heracles 1:2 (kon.)
GA Eagles – Feyenoord 1:0 (kon.)
FC Utrecht
2:1 (0:0)
SBV Excelsior
cz Nedeľa 06.11.2016, 12:30 • Stadion Galgenwaard, Utrecht • Holandská Eredivisie • 12. kolo

90
    Tak to mohlo rozhodnout. Richairo Živković byl sám na malém vápně, stačilo pouze trefit míč, ale ten letí do zámezí. Stav zůstává nezměněn, Utrecht vede těsně 2:1.

87
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Nacer Barazite, přichází Andreas Ludwig.
    83. Stanley ELBERS - 2:1

83
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Excelsior dává po dlouhé době svůj první gól v soutěžním utkání. Domácí brankář pouze vyrazil míč před sebe, kde byl volný STANLEY ELBERS. Ten si nedělal žádnou velkou hlavu a poslal míč za brankovou čáru.

83
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Leeroy Owusu, přichází Stanley Elbers.

82
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Robin van der Meer, přichází Kevin Conboy.

79
    Žlutou kartu dostává Ryan Koolwijk (SBV Excelsior).
    78. Haller trefil levou tyč hostující branky!

78
    Sébastian Haller v další šanci, tentokrát trefil z otočky levou tyč hostující branky. Excelsior teď měl veliké štěstí.

74
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Giovanni Troupee, přichází Mark van der Maarel.

71
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Hicham Faik, přichází Kevin Vermeulen.

54
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Danilo Pantić, přichází Nigel Hasselbaink.
    54. Nacer BARAZITE - 2:0

54
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Utrecht zažívá podařený vstup do druhého poločasu. Chyba jednoho z hostů je potrestána brankou. NACER BARAZITE se dostal k míči, potáhnul si ho pár metrů a nechytatelnou střelou k tyči překonává hostujícího brankáře.

48
    Tak jsem to přivolal. Utrecht začal druhý poločas tam, kde v prvním skončil. Tlak na začátku druhé půle vyústil v gól. YASSIN AYOUB pěknou střelou na zadní tyč překonal hostujcího gólmana a posílá svůj tým do vedení!
    45. Sofyan Amrabat orazítkoval tyč!

45
    Sofyan Amrabat se opět drží za hlavu, jeho krásná přízemní střela orazítkovala pouze tyč hostující branky.