Pescara – Empoli 0:4 (kon.) | Chievo – Juventus 1:2 (kon.) | CFC Janov – Udinese 1:1 (kon.)
Palermo – AC Miláno 1:2 (kon.) | Sassuolo – Bergamo 0:3 (kon.) | Fiorentina – Sampdoria 1:1 (kon.)
Inter – Crotone 3:0 (kon.) | AS Rím – Bologna 3:0 (kon.)
US Palermo
1:2 (0:1)
AC Miláno
Nedeľa 06.11.2016, 15:00 • Stadio Renzo Barbera, Palermo • Talianska Seria A • 12. kolo

Domáce Palermo bolo dnes favorizovanému milánskemu AC viac než dôstojným súperom, ale napokon si predsa len berú tri body domov hostia. Tí inkasovali len raz, ale dokázali vsietiť po góle v obidvoch polčasoch a tak dnes vyhrávajú pomerom 1:2. (16:54:41)

90+3

90+3
    Oba celky sa striedajú v držaní lopty v strede pola.

90+2
    Domáci pekne kombinovali na polovici hostí, ale po nepresnom centri z pravého krídla nasleduje rovnako ako pred chvíľou len odkop od brány.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Hrá sa posledná minúta riadneho hracieho času dnešného zápasu, Miláno pri lopte v strede pola.

89
    Žltú kartu dostáva Alessandro Diamanti (US Palermo).

89
    Palermo nebezpečne obliehalo pokutové územie súpera. Najskôr na ľavom krídle, následne sa hra presunula na pravú stranu útočnej polovice domáceho celku, ale po nepresnom centri nasleduje len odkop od brány hostí.

88
    V strede pola držia loptu na svojich kopačkách hostia a kontrolujú priebeh hry.

86
    Začalo sa posledných päť minút druhého polčasu, na vlastnej polovici pri lopte Miláno.

85
    Striedanie v tíme US Palermo: z ihriska odchádza Oscar Hiljemark, prichádza Robin Quaison.

85
    Domáci sa pokúsili o vyrovnanie, ale Diamanti sa napokon vo vápne k strele nedostal a lopty sa zmocnila obrana hostí.

84
    Hostia v držaní lopty na vlastnej polovici.
    82. Gianluca Lapadula (ACM) - 1:2

82
    AC Miláno dalo gól!
    Po rohovom kope z ľavej strany sa hostia dostávajú opäť do vedenia po presnom zásahu GIANLUCU LAPADULU, ktorý potreboval na presný zásah len tri minúty na ihrisku!

82
    Hostia síce stratili na ľavom krídle loptu, ale vybojovali si aspoň možnosť rohového kopu.