Moreirense – Setúbal 1:2 (kon.) | Porto – Benfica 1:1 (kon.) | Lisabon – Arouca 3:0 (kon.)
Marítimo – Braga 1:0 (kon.)
FC Porto
1:1 (0:0)
Benfica Lisabon
cz Nedeľa 06.11.2016, 19:00 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Primeira Liga • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:02:56)

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání prakticky celý zápas lepším týmem, ale nakonec se jim nepodařilo zvítězit. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 50. minutě, když se dokázal střelecky prosadit domácí útočník Jota. Domácí poté měli další šance, ale druhý gól se jim už vstřelit nepodařilo. Naopak hosté dokázali v 90+2. minutě srovnat, a to když Horta poslal do vápna přesný centr z levé strany, na který si naskočil ve vápně López, a ten míč poslal svou hlavou nechytatelně k pravé tyči Casillasovy svatyně. Oba týmy si tak po dnešní remíze 1:1 připisují do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 51% – 49%
    Střely celkem: 17 – 12
    Střely na branku: 8 – 3
    Porto přišlo o vítězství v samotném závěru utkání, když v 90+2. minutě dokázal vyrovnat Lisandro López.

90+5

90+3
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
    90+2. LISANDRO LÓPEZ - 1:1

90+2
    Benfica právě vstřelila branku!
    Ale přeci jenom je tu vyrovnávající gól! Hosté zahrávali rohový kop, který rozehráli na krátko. Následný centr do vápna, který obstaral Horta skončil na hlavě LISANDRA LÓPEZE, a ten už se přesnou hlavičkou k pravé tyči nemýlil. Casillas se po míči natahoval marně.

90+2
    Domácí momentálně brání téměř ve všech lidech a snaží se nedostat vyrovnávající gól.

90+1
    Silva se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů zhruba na polovině hřiště, ale rozhodčí tento souboj jako nedovolený neposoudil a hra tak pokračuje dále.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Eliseu poslal do vápna nepřesný centr z levé strany, po kterém míč skončil pouze u Marcana.

88
    Hosté se ještě snaží o vyrovnání. Zatím se jim to však příliš nedaří.

87
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Diogo Jota a místo něj nastupuje Héctor Herrera.

86
    Jota se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Svou střelou však trefil pouze jednoho z obránců.