Utrecht – Excelsior 2:1 (kon.) | Alkmaar – Amsterdam 2:2 (kon.) | Arnhem – Heracles 1:2 (kon.)
GA Eagles – Feyenoord 1:0 (kon.)
FC Utrecht
2:1 (0:0)
SBV Excelsior
cz Nedeľa 06.11.2016, 12:30 • Stadion Galgenwaard, Utrecht • Holandská Eredivisie • 12. kolo

Máme tady konec dnešní zápasu, Utrecht uhájil těsně vedení a připisuje si v dnešním zápase tři body za výhru 2:1. Ve druhém poločase jsme mohli vidět zlepšený fotbal z obou stran. Domácím vyšel start do druhé půle, v 54. minutě vedli 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by Excelsior měl dělat problémy. Avšak hosté se zvedli a ke konci zápasu dokázali snížit díky Elbersovi, který se prosadil ihned po příchodu na hřiště.

To je asi z mé strany všechno, přeju vám příjemný zbytek víkendu a u fotbalu zase někdy na počtenou. Třeba už za pár minut u zápasu Vitesse s Heracles. (14:25:16)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:12.

90+5

90+4
    Akce skončila předčasně, domácí mohli jít sami na branku, ale někdo se zapoměl a rozhodčí odpískal ofsajd.

90+3
    Máme tady zřejmě poslední šanci Excelsioru v dnešním zápase. Uvidíme, zda se dočkáme vyrovnání.

90+2
    Utrecht teď měl dvě velké šance zvýšit své chudé vedení, ale obrana Excelsioru v závěru zápasu exceluje.

90+1
    Rozhodčí rozhodl, že se dnes bude hrát ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Tak to mohlo rozhodnout. Richairo Živković byl sám na malém vápně, stačilo pouze trefit míč, ale ten letí do zámezí. Stav zůstává nezměněn, Utrecht vede těsně 2:1.

89
    Konec dnešního zápasu je za dveřmi, domácí tým je u míče a rozhodně nikde nespěchá, nemá ani důvod.

88
    Je to tak, hostující trenér vyhání všechny hráče do útoku, všechno sází na jednu kartu. Uvidíme, co z toho vznikne.

87
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Nacer Barazite, přichází Andreas Ludwig.

86
    Henrico Drost se na polovině hřiště dopustil zbytečného faulu, rozhodčí píská proti hostující brance. Drost se vzteká, přitom nemá žádný důvod, faul to byl.

85
    Máme před sebou vzrušující konec zápasu. Utrecht vede pouze o jeden gól a teď bude muset bránit, protože hosté sází všechno na útok.
    83. Stanley ELBERS - 2:1

83
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Excelsior dává po dlouhé době svůj první gól v soutěžním utkání. Domácí brankář pouze vyrazil míč před sebe, kde byl volný STANLEY ELBERS. Ten si nedělal žádnou velkou hlavu a poslal míč za brankovou čáru.

83
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Leeroy Owusu, přichází Stanley Elbers.

82
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Robin van der Meer, přichází Kevin Conboy.