Slovan Bratislava – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Trnava | 7:0 (kon.) |
Košice – Bardejov | 3:1 (kon.) | | | Šamorín – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) |
Liberec – Sparta Praha | 0:0 (kon.) | | | Karviná – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Jablonec | 3:1 (kon.) |
Arsenal – Tottenham | 1:1 (kon.) | | | Hull City – Southampton | 2:1 (kon.) | | | Liverpool – Watford | 6:1 (kon.) |
Swansea – Manchester United | 1:3 (kon.) | | | Leicester – West Bromwich | 1:2 (kon.) |
Real Madrid – Leganés | 3:0 (kon.) | | | Espanyol – Bilbao | 0:0 (kon.) | | | Vigo – Valencia | 2:1 (kon.) |
Villarreal – Real Betis | 2:0 (kon.) | | | Sevilla – Barcelona | 1:2 (kon.) |
Lipsko – Mainz | 3:1 (kon.) | | | Schalke – Brémy | 3:1 (kon.) |
Pescara – Empoli | 0:4 (kon.) | | | Chievo – Juventus | 1:2 (kon.) | | | CFC Janov – Udinese | 1:1 (kon.) |
Palermo – AC Miláno | 1:2 (kon.) | | | Sassuolo – Bergamo | 0:3 (kon.) | | | Fiorentina – Sampdoria | 1:1 (kon.) |
Inter – Crotone | 3:0 (kon.) | | | AS Rím – Bologna | 3:0 (kon.) |
Brugge – Genk | 1:1 (kon.) | | | Anderlecht – Oostende | 1:1 (kon.) | | | Liége – Mouscron | 2:1 (kon.) |
Gent – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Moreirense – Setúbal | 1:2 (kon.) | | | Porto – Benfica | 1:1 (kon.) | | | Lisabon – Arouca | 3:0 (kon.) |
Marítimo – Braga | 1:0 (kon.) |
Rostov – Arsenal Tula | 4:1 (kon.) | | | Groznyj – Zenit | 2:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Perm | 2:2 (kon.) |
FK Krasnodar – Orenburg | 3:3 (kon.) |
Caen – Nice | 1:0 (kon.) | | | Metz – Saint-Étienne | 0:0 (kon.) | | | Paríž – Rennes | 4:0 (kon.) |
Žižkov – Prostějov | 5:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Opava | 1:0 (kon.) |
Rapid Viedeň – Wolfsberger | 0:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Austria | 5:1 (kon.) | | | Mattersburg – Salzburg | 2:1 (kon.) |
Utrecht – Excelsior | 2:1 (kon.) | | | Alkmaar – Amsterdam | 2:2 (kon.) | | | Arnhem – Heracles | 1:2 (kon.) |
GA Eagles – Feyenoord | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Slavia | 2:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Teplice | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Brno – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) |
Śląsk – Zagłębie | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Górnik Ł. | 3:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Kraków | 2:0 (kon.) |
koniec
FK Achmat Groznyj
2:1
(2:1)
Zenit Petrohrad
90+2. Červená karta po 2. žluté pro Neta
|
||
90+2
|
Neto předvedl nevybíravý zákrok skluzem a vidí žlutou kartu. A jelikož je to pro něj už druhá v zápase, musí trávník opustit.
|
|
87
|
Žlutou kartu uviděl zblízka Witsel a musí se tak pro příště krotit.
|
|
68
|
Žlutou kartu si za faul vysloužil už třetí hráč domácích Kuzjajev.
|
|
56
|
Žlutou kartu si vysloužil Neto.
|
|
54
|
Criscito je prvním napomenutým hráčem hostů.
|
|
53
|
Ucijev uviděl žlutou kartu za faul na Maka.
|
|
42
|
Žlutou kartu si za faul vysloužil Odise Roshi.
|
Góly:
34. Balaj (Mohammadi), 38. Balaj (Kuzjajev) – 10. Mak
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 17:16.
Rozhodca: Sergej Karasjov – Anton Averjanov, Tichon Kalugin
Diváci:
Karty: 42. Roshi (GRZ), 53. Ucijev (GRZ), 68. Kuzjajev (GRZ) – 54. Criscito (PET), 56. Neto (PET), 87. Witsel (PET) 90+2. Neto (PET)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 17:16.
FK Achmat Groznyj:
Gorodov – Ucijev (C), Ángel, Semjonov, Mohammadi – Kuzjajev, Píriz – Roshi, Mitrišev (82. Mirzov), Grozav (72. Adílson) – Balaj (82. Mbengue).
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Adílson, Bryzgalov, Ch. Kadyrov, Ken, Lebeděnko, Mbengue, Mirzov, Rodolfo, Sadajev.
Tréner:
Zenit Petrohrad: M. Keržakov – Aňukov, Neto, Criscito, Žirkov (66. Černov) – Giuliano, Javi García (C) (74. Maurício), Witsel – Kokorin, Dzjuba (74. A. Keržakov), Mak.
Náhradníci: Lodygin, Obuchov – Djordjević, Černov, A. Keržakov, Maurício, Mogilevec, Jusupov.
Tréner:
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Adílson, Bryzgalov, Ch. Kadyrov, Ken, Lebeděnko, Mbengue, Mirzov, Rodolfo, Sadajev.
Tréner:
Zenit Petrohrad: M. Keržakov – Aňukov, Neto, Criscito, Žirkov (66. Černov) – Giuliano, Javi García (C) (74. Maurício), Witsel – Kokorin, Dzjuba (74. A. Keržakov), Mak.
Náhradníci: Lodygin, Obuchov – Djordjević, Černov, A. Keržakov, Maurício, Mogilevec, Jusupov.
Tréner:
Rozhodca: Sergej Karasjov – Anton Averjanov, Tichon Kalugin
Diváci:
Petr Sumbal