Bastia – Angers 1:0 (kon.) | Toulouse – Troyes 1:0 (kon.) | Bordeaux – Lorient 3:0 (kon.)
Nantes – Caen 1:2 (kon.) | GFC Ajaccio – Paríž 0:4 (kon.) | Lille – Guingamp 0:0 (kon.)
Montpellier – Rennes 2:0 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Marseille – Remeš 1:0 (kon.)
Lyon – Monaco 6:1 (kon.)
OGC Nice
2:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 07.05.2016, 21:00 • Allianz Riviera (Nice) • Ligue 1 Uber Eats • 37. kolo
    89. Valère GERMAIN - 2:0

89
    Nice právě vstřelilo branku!
    Traoré našel na levé straně rozběhnutého VALEREHO GERMAINA, který z menšího úhlu dokázal překonat podruhé Ruffiera!
    86. Valère GERMAIN - 1:0

86
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku! Plea krásnou přízemní přihrávkou našel uvnitř pokutového území VALEREHO GERMAINA, který patičkou poslal míč za záda bezmocného Ruffiera!

Filip Branšovský

Góly: 86. Germain (Pléa), 89. Germain (Traoré)

Karty:   74. Genevois (NIC), 75. Cardinale (NIC) – 22. Eysseric (SET), 54. Malcuit (SET), 74. Lemoine (SET)   55. Malcuit (SET)   75. Tabanou (SET)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:13.
    OGC Nice: Cardinale – Pied, Baysse, Le Marchand (11. Genevois), Pereira – Koziello, N. Mendy, Seri (76. Traoré) – Germain (90. Bodmer), Ben Arfa, Pléa.
    Náhradníci: Hassen – Bodmer, Genevois, A. Mendy, Puel, Traoré, Maupay.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Théophile-Catherine, F. Pogba, Assou-Ekotto – Lemoine, Clément – Tabanou, Eysseric (69. Hamouma), Pajot (59. Cohade) – Roux (78. Polomat).
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Corgnet, Hamouma, Maupay, Pierre-Gabriel, Cohade.

Rozhodca: Millot – Zakrani, Pacelli – Thual