Paríž – Caen 6:0 (kon.) | Troyes – Remeš 2:1 (kon.) | Bordeaux – Angers 1:3 (kon.)
Lorient – Toulouse 1:1 (kon.) | GFC Ajaccio – Lille 2:4 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
FC Lorient
1:1 (0:0)
Toulouse FC
cz Sobota 16.04.2016, 20:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo
    90+1. Zargo TOURÉ - 1:1

90+1
    Lorient právě vstřelil branku!
    Domácí celek v první nastavené minutě srovnává na 1:1 a způsobuje Toulouse nepříjemné komplikace v boji o záchranu! Z pravé strany poslal centr do vápna Jouffre, jehož centr se před vápnem odrazil na nohu ZARGA TOURÉHO, který krásnou střelou rozjásal domácí publikum!
    49. Wissam Ben Yedder - 0:1

49
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Toulouse se na začátku druhého poločasu dostává do důležitého vedení! Před pokutovým územím vyhrál důležitý hlavičkový souboj a dostal míč na pravou stranu, kde se nacházel Doumbia. Ten skvěle načasoval přihrávku před branku, kam si naběhl WISSAM BEN YEDDER a přesnou střelou otevřel skóre utkání!

Jan Havlovic

Góly: 90+1. Z. Touré – 49. Ben Yedder (Doumbia)

Karty:   78. Abdullah (LOR) – 74. Trejo (TOU), 77. Moubandje (TOU)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:10. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:15.
    FC Lorient: Lecomte – Z. Touré, Gassama, Rose, Barthelme (70. Cabot) – N'Dong, Abdullah, Guerreiro, Philippoteaux (63. Jouffre) – Jeannot, Moukandjo (64. Waris).
    Náhradníci: Chaigneau – Musavu-King, Bellugou, Jouffre, Waris, Mesloub, Cabot.

Toulouse FC: Lafont – Yago, Kana-Biyik (72. Ninkov), Tisserand, Moubandje – Doumbia (89. Bodiger), Blin – Regattin, Didot (58. Trejo), Braithwaite – Ben Yedder.
    Náhradníci: Goicoechea – Akpa-Akpro, Sirieix, Trejo, Somália, Bodiger, Ninkov.

Rozhodca: Stéphane Lannoy – Plancon, Jouannaud (vš. Francie)