Ostrava – Plzeň 3:3 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:1 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 2:2 (kon.)
SK Slavia Praha
4:1 (2:0)
1. SC Znojmo
cz Nedeľa 03.04.2016, 13:00 • SC Horní Počernice • Juniorská liga (CZ) • 26. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

1

SK Slavia Praha: Lisa – Jakab, Broukal (K), Kuchta, Král, Fotr, Badocha, Pelyak, Vavrouš, Holík, Zoubek
    Náhradníci: Danko – Gilian, Čermák, Möglich, D. Souček, Krejdl

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Alaca,Vavřík, Odehnal, Bělíček, Njire, Kolařík, Stehlík, Nehyba (K), Yilmaz, Bogner
    Náhradníci: Hříbek, Tofl, Šurkala

Rozhodčí: Franěk – Kožár, Kotalík.

1
    Dnešní utkání bude řídit velezkušený ligový sudí Pavel Franěk.

4
    Hned úvod utkání ukazuje očekávaný obraz hry, takže aktivnější Slavii.

6
    I Znojmo ale dokáže zahrozit, zejména by dnes očividně chtělo využívat rychlé protiútoky.

8
    Centr do vápna byl odklizen na autové vhazování, čehož se budou slávisté pokoušet využít.

9
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavii posílá do vedení OSKAR FOTR.

12
    Po úvodní brance se hra uklidnila a více se snaží míč držet na kopačkách domácí.

18
    Znojmo se nemůže prokombinovat do zakončení, všechny útoky končí ještě před šestnáctkou. Spolehlivý výkon zatím předvádí velká naděje a mládežnický reprezentant Alex Král.

21
    Znojmo se opět zkoušelo dostat do zakončení po stranách centrem, ale vysoký brankář Lukáš Lisa zatím všechny centry neomylně sbírá.

24
    První střela hostů přišla až po více než čtvrtině hry, ovšem jihomoravané nedokázali trefit branku.

26
    Znojmo v posledních minutách převzalo iniciativu a kombinuje na polovině soupeře.

28
    Slavia měla po kombinaci příležitost, ale navýšení stavu se nakonec nekoná.

29
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Badocha, přichází Souček D..

33
    Slavia měla k dispozici přímý kop, ten však skončil mimo branku Konvaliny.

36
    Vůbec první rohový kop celého zápasu si vypracovalo Znojmo.

37
    K zakončení se hosté nedostali a hra bude pokračovat odkopem od brány Lukáše Lisy.

39
    První roh uvidíme také na druhé straně.

40
    OSKAR FOTR si připisuje už druhou trefu v zápase a výrazně svůj tým zvýšením náskoku přibližuje ke třem bodům.

43
    Znojmo se snaží snížit ještě do poločasu, ale stále se nemůže probojovat před defenzivu domácích do vážnějšího zakončení.

45

V prvním poločase se domácí dokázali dvakrát prosadit a kráčí k vítězství. Pokud chce dnes Znojmo pomýšlet na body, bude muset svou hru hodně změnit.

46

46
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Gilian.

47
    Hned po změně stran vyslalo Znojmo první střelu na branku, ale Lisa si poradil.

51
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu a vidíme relativně útočný fotbal.

53
    Znojmo se víc a víc osměluje, další útok znamenal další zakončení. Tentokrát šlo o zakončení mimo tři tyče brankáře Slavie.

55
    Na 3:0 zvyšuje DAVID ZOUBEK.

58
    I přes zvýšenou aktivitu a snahu ve druhé půli už to po třetí inkasované brance nevypadá s hosty dobře.

62
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    NJIRE STIJEPO snižuje na 1:3 a vlévá hostům ještě naději do žil.

66
    Znojmo se snaží o kontaktní gól. K dispozici má rohový kop.

69
    Hosté jsou nadále aktivnější, ale Slavia je do větších příležitostí nepouští.

75
    Zajímavé situace jsou v posledních minutách k vidění na obou stranách, po útoku Slavie bude odkopávat od brány Konvalina.

78
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Krejdl.

79
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bělíček, přichází Hříbek.

79
    Vše nasvědčuje tomu, že se nakonec žádné drama konat nebude. Sešívaní drží pohodlný dvoubrankový náskok.

82
    Odpor Znojma je pravděpodobně definitivně zlomen, Slavia kombinuje na polovině soupeře.