Boston – Tampa Bay 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.) | Anaheim – LA Kings 4:2 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 3:1 (kon.)
Boston Bruins
1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
Tampa Bay Lightning
cz Pondelok 29.02.2016, 00:35 • TD Garden, Boston • NHL

Ode mě je to vše, loučím se s vámi a přeji příjemné vstávání do nového pracovního týdne. (03:21:42)

3. Ben Bishop (TBL) 32 zák., 1 gól, 97%

Utkání je u konce a Tampa Bay vyhrává šesté utkání v řadě!

Do vedení se dostali domácí po přesné střele od modré čáry, kterou vyslal Kevan Miller. Tampa ale skóre otočila. Nejdříve se z levého kruhu prosadil Alex Killorn, kterého napodobil po jeho přihrávce do prázdné branky Ryan Callahan.

Hosté vedli i po druhé třetině, nyní ovšem již třígólovým náskokem. Třetí branku svého celku dával Ryan Callahan, jenž tečoval střelu Stevena Stamkose od modré čáry. Stejný hráč nemusel smutnit, že se mu nepovedlo skórovat, protože následně využil trestné střílení.

Třetí třetina nám už moc pohledného hokeje nenabídla a floridský celek udržel tento výsledek až do konce utkání. Tampa zaslouženě zvítězila.

59:41
    Boston byl sice aktivní, ale nepovedlo se jim cokoliv vymyslet. Tampa Bay následně puk vyhazuje a nejspíše ukončuje utkání.

58:56
    Cedric Paquette je ještě v závěru tohoto utkání vyloučen a domácí celek může toto utkání ještě zdramatizovat.

58:42
    Tvrdou střelu ze střední třetiny dokázal Raska vyrazit do levého rohu, kam si pro puk dojeli bránící hráči Bostonu.

58:01
    Právě se rozeběhli poslední dvě minutky tohoto utkání. Hraje se na útočné polovině domácího celku, který tam kombinuje.

57:34
    Jimmy Hayes zachytil přihrávku za brankou, ale následně se mu nepovedlo oslovit své spoluhráče.

56:36
    Utkání se spíše dohrává. Bruins jsou kompletní a budou chtít utkání dohrát v poklidném tempu.
    Carey Price se vrátil k tréninku!

56:03
    Domácím se aktuálně povedlo vyhodit, a tak musí hostující hokejisté pro puk až ke svému brankáři.

55:20
    První střelu na Raskovo branku vyslal od modré čáry Steven Stamkos, kterému se ale branku nakonec nepovedlo trefit.

54:41
    Tyler Johnson byl hned na začátku přesilovky zasažen do obličeje. Z čela mu stříká krev a po pomoci doktora míří do kabin. Kevan Miller se nyní neukázal v nejlepším světle.

54:32
    Adam McQuaid nabízí hostů přesilovou hru za zasažení hokejkou do obličeje Tylera Johnsona.

54:25
    Následně se druhá lajna hostů prodrala do útoku, kde se jí povedlo vybojovat útočné pásmo. Vše po pauze.

David Panuška

Góly a asistencie: 7. Miller (Kemppainen, Ferraro) – 12. Killorn (Strålman, Callahan), 15. Callahan (Killorn), 29. Callahan (Stamkos, Strålman), 31. Stamkos (t.s.)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – McQuaid, Chára, Seidenberg, Krug, Miller, Morrow – Conolly, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Krejčí, Eriksson – Hayes, Spooner, Beleskey – Ferraro, Kemppainen, Rinaldo
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Strålman, Hedman, Šustr, Carle, Coburn, Nesterov – Callahan, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Paquette, Filppula, Brown – Audy-Marchessault, Boyle, Namestnikov

Rozhodca: Kozari, St. Pierre – McElman, Knorr

Diváci: 17 565