Levante – Getafe 3:0 (kon.)
Levante UD
3:0 (2:0)
Getafe CF
Piatok 19.02.2016, 20:30 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španielska LaLiga • 25. kolo

86
    Posledné striedanie v zápase znamená koniec pre Moralesa, na pár minút si zahrá Cuero.

76
    Ihrisko opúšťa strelec druhého gólu Rossi, svojmu tímu prichádza pomôcť Víctor Casadesús.

72
    Nasleduje posledné striedanie Getafe, na približne dvadsať minút nastúpi Álvaro Medrán, ktorý nahradí Juana Rodrígueza.

58
    Ide o dvojité striedanie, z ihriska odchádza aj Gómez, opačným smerom vybieha Šćepović.

58
    Prvé striedanie na strane Getafe znamená, že zápas predčasne končí pre Leóna, jeho miesto zaujme Wanderson.

46
    Počas prestávky registrujeme jednu zmenu v domácej zostave, na druhý polčas už nenastúpi Deyverson, jeho miesto zaujme Víctor Camarasa.