Levante – Getafe 3:0 (kon.)
Levante UD
3:0 (2:0)
Getafe CF
Piatok 19.02.2016, 20:30 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španielska LaLiga • 25. kolo

Držanie lopty: 47 % : 53 %.
    Strely na bránu: 6:6. Strely mimo: 6:8. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 12:13. (22:22:50)

Je dobojované, domáci tím dnes zápas zvládol na jednotku a pripíše si tak do tabuľky cenné tri body. Aj v druhom polčase bolo Levante lepším tímom, i keď Getafe podalo lepší výkon ako v prvom polčase. Na gól to ale nestačilo, naopak tretí zásah do siete hostí pridal Verdú.

Po dnešnom zápase sa Levante bodovo dotiahne na Granadu, no tá má zápas k dobru. To, či Getafe v tabuľke klesne bude záležať od zvyšných zápasov tohto kola.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok večera.

90+2

90+2
    Až v nadstavenom čase sa zápas prakticky len dohráva, Getafe ešte prejavuje snahy o útok, no pokusy dostať loptu do šestnástky súpera sú väčšinou neúspešné.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadnej hracej doby sa budú nadstavovať ešte 2 minúty navyše.

90
    Rodríguez ponúknutú príležitosť zahodil, loptu poslal oblúčikom ponad svätyňu Diega Mariña.

89
    Dôkazom toho je ešte jeden priamy kop pre Getafe, tentoraz zrejme z najideálnejšej pozície, akú dnes mali hráči k dispozícii.

88
    Domáci tím udržiava loptu na polovici hostí a aj napriek súčasnému stavu a faktu, že do konca stretnutia ostáva naozaj málo sa o loptu zvádzajú tvrdé súboje.

87
    Ďalší neúspech pre Getafe, útočník si znova nedal pozor a máme tu ďalšie postavenie mimo hry. Tohto prehrešku sa hráči Getafe dnes dopustili pomerne veľakrát.

86
    Posledné striedanie v zápase znamená koniec pre Moralesa, na pár minút si zahrá Cuero.

85
    Skóre sa nemenilo ani po ďalšom rohovom kope, Levante sa bez problémov ubránilo, hrá sa opäť v strednej časti ihriska.

84
    Každopádne hráčom snaha nechýba, no dnes im to v útoku jednoducho nejde. Nehrá s nimi ani šťastena a zdá sa, že postupne sa aj oni zmierujú s tým, že dnes odídu bez bodu.

83
    Víctor Rodríguez v útoku fauloval, svojmu tímu tak príliš nepomohol, uvidíme, či sa hráčom podarí aspoň znížiť.

82
    Hráči sa tak už popredu môžu tešiť z víťazstva, ktoré neokúsili v posledných troch kolách. Do konca stretnutia ostáva približne 10 minút.
    81. Joan Verdú (LVN) - 3:0

81
    Levante dalo gól! Je rozhodnuté, tretí kúsok do siete Getafe pridáva JOAN VERDÚ, ktorý dostal prihrávku na hranicu pokutového územia, odkiaľ sa predral cez dvojicu pomerne chabo brániacich hráčov a z ťažkého uhla dokonca prekonal Guaitu.

81
    Domácemu tímu sa najprv podarilo odvrátiť priamy kop, následne však museli čeliť ďalšiemu, no ten zvládol Mariño skryť vo svojich rukaviciach.

80
    Hlavný rozhodca ešte upozorňuje Toña, že nabudúce to bude už aj s kartovým trestom.

79
    Dlhšie sa hralo na polovici Levante, no vo veľkej vzdialenosti od brány. Až napokon prišiel faul Toña a Getafe bude mať k dispozícii priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti od brány.