HFC ADO Den Haag
0:2 (0:1)
PEC Zwolle
cz Piatok 19.02.2016, 20:00 • Kyocera Stadion • Holandská Eredivisie • 24. kolo

Raduje se Zwolle. Vstřelilo branku v závěrech obou poločasů. Ten druhý gól jim dodal klid do posledních nastavených minut. Hosté tak navazují na poslední domácí výhru, kdy tým porazil trápící se Feyenoord. Hosté tak minimálně do zítra zůstanou na sedmém místě, které zaručuje postup do play-off. Den Haag naopak zůstane ve druhé polovině tabulky. (21:59:36)

90+4

90+3
    Příznivci Zwolle. Ještě aby ne, vypadá to na zisk 3 bodů.

90+2
    Gólu předcházela ještě jedna šance, kterou skvělým zákrokem zastavil Hansen.
    90+1. Lars VELDWIJK - 0:2

90+1
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    To byl panečku gól. Centr Schenkevelda poslal do sítě z voleje LARS VELDWIJK.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Zwolle předvedlo sympatický protiútok z pravé strany. Hansen předvedl povedený zákrok, když si pohlídal prostor mezi nohami.

89
    Pro centr z pravé strany skáče van der Hart. Neměl těžkou práci. Příliš domácích hráčů v pokutovém území nebylo.

88
    Ze standardní situace záložník Bouy poslal příliš dlouhý míč. Hansen bude vykopávat.

87
    Hostům se daří držet míč a zlehka útočit.

86
    A znovu. Tohle hostům vyhovuje.

85
    Další zbytečný prohřešek domácích na útočné polovině.

84
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Stefan Nijland.

82
    Hansen musel vyběhnout. Veldwijk se snažil doběhnout dlouhý centr.

81
    Hostům se nyní daří dobře zdržovat hru.

80
    Střela z přímého kopu šla jen do zdi. Míč ale zpět vybojoval zpět Thomas Lam, který poslal centr do pokutového území. Následovala povedená hlavička. Tu Hansen zastavil na hranici brankové čáry.

79
    Teď si navíc vypracovali přímý kop z příjemné vzdálenosti. U míče nakonec zůstává dvojice hráčů. Co vymyslí?

78
    Na pravé straně faulován Ouasim Bouy. Odpískání útočného faulu se nelíbí domácímu útočníkovi. Hosté budou stále častěji lehce natahovat čas.