Boston – Minnesota 4:2 (kon.) | Philadelphia – San Jose 0:1 (po pr.) | Pittsburgh – Colorado 4:3 (kon.)
Washington – Dallas 2:3 (kon.) | Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:0 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 2:1 (kon.) | Florida – Anaheim 1:3 (kon.) | St. Louis – Buffalo 3:2 (1:0 po s.n.)
Philadelphia Flyers
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
San Jose Sharks
cz Piatok 20.11.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Joel Ward – 18 zápasů (8+6)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto, L. Schenn, Schultz, Gostisbehere, Manning – Voráček, Giroux, B. Schenn – Simmonds, Couturier, Read – Gagner, Laughton, Leier – VandeVelde, Bellemare, Raffl

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Muller, Dillon – Pavelski, Thornton, Karlsson – Ward, Marleau, Haley – Wingels, Hertl, Donskoi – Brown, Tierney, Nieto.

00:01

00:10
    Hned do první obrovské šance se dostal Pavelski, ale tísněný dokázal po přihrávce Thorntona trefit jen L. Shcenna, od kterého se puk odrazil do brankové konstrukce!

00:58
    Puk rozehrává zpoza své brány Jones.

01:30
    Wingelsova střela byla zablokována, a tak musí Sharks zpět.

01:46
    Ofsajd hostujícího San Jose.

02:33
    Schenn nerozehrál přesně, takže jdou kupředu opět hosté.

03:07
    Karlssonova individuální akce se nezdařila, u puku jsou nyní Letci.

03:40
    Marleau se snažil z úhlu nachytat Masona, jenže ten byl ve správný čas na správném místě.

04:34
    Po rozhárané pasáži uklidňuje hostující obrana hru.

05:01
    Burns se rozhodl navštívit Masona, jeho nahození z kraje pásma ovšem domácí brankář chytá do lapačky.

05:35
    Brent Burns s Martinem rozehrávají z vlastní poloviny.

05:56
    Ward našel od mantinelu před brankou zcela volného Brauna, jehož střelu vychytal skvěle roztažený domácí gólman!

06:06
    Hertl výjimečně prohrál buly, a tak mohou jít do útoku domácí.

06:43
    Couturier šel se svým spoluhráčem do přečíslení 2 na 1, avšak v rozhodující situaci selhal, nedokázal přesně přihrát.

07:42
    Voráček předával puk zadovkou Schennovi, jehož střelu vyráží Jones betony.

08:17
    Hosté se uvolňují vyhozením přes všechny čáry, zakázané uvolnění se ale pískat nebude.

08:32
    Flyers začínají přebírat iniciativu, po přerušení se bude vhazovat ve středním pásmu.

09:24
    Čtvrtá domácí lajna hosty dlouho točila v jejich pásmu, následně se ovšem sama vyhnala nepřesnou přihrávkou.

10:03
    Žraloci se na malou chvíli dostali do pásma, ale dokázali vyprodukovat jen nepřesnou střelu Martina od modré.

10:49
    Del Zotto rozehrál jen na hůl Marleaua, tomu ale puk odskočil zpět na hráče v oranžovém.

11:19
    Další útok Philadelphie zastavuje ofsajd.

11:55
    Ward byl pod tlakem soupeře, a tak puk vyhodil pouze do pásma Flyers.

12:44
    Žraloci si sice vytvořili dvě gólové příležitosti, avšak ve hře zatím dahají za kratší konec.

12:57
    Odpískáno postavení mimo hru domácího celku.

13:16
    Mason raději před dotírajícím Brownem ukryl puk a přerušil hru.

13:36
    Další ofsajd, tentokrát byl přistižen Simmonds.

14:03
    Tečované nahození hostujícího týmu končí v ochranné síti.

14:08
    Pavelski vystřelil ihned po vhazování z osy kluziště, jenže trefil pouze zadní mantinel.

15:09
    Po přihrávce Donskoie pálil Hertl, jehož střela se od betonů Masona ještě odrazila na nepřipraveného Wingelse, který nedokázal puk dorazit do odkryté brány!

16:26
    Hosté po tlaku elitní lajny Flayers vyhatují puk.

16:38
    Raffl dostal přihrávku mezi beky, ale v samostatném úniku nedokázal uspět – netrefil skulinku mezi betony hostujícího brankáře!

17:34
    Burnsovo tvrdé nahození od modré čáry se nevešlo mezi tři tyče.

18:22
    Nepřesná rozehrávka Sharks končí icingem.

18:57
    Raffl se probojoval k bekhendové střele po buly. Ta ovšem mířila jen do připraveného Jonese.

19:36
    Ward se uvolnil u mantinelu a následně zasouval puk zpoza branky za Masona, který ovšem byl proti.

20:00

Další třetina začne přibližně v 2:00.

První třetiny patřila gólmanům, kteří jsou zatím nepřekonatelní. Domácí měli více ze hry, ale Žraloci rozhodně víc kousali, protože si vytvořili velké množství gólových příležitostí. Za Flyers měl obrovskou příležitost ke skórování Raffl, ale svůj únik nedokázal proměnit.

20:01

20:21
    První zákroky druhé třetiny si proti hráčům v oranžových dresech připisuje do statistik Jones.

20:48
    Střelu Bellemara zpoza obránce chytá hostující brankář do lapačky.

21:16
    Vlasic nahazoval už ze středního pásma, odpískán ofsajd.

22:20
    Dillon se po odrazu dostal ke střele, ale domácí bránu minul.

23:16
    S nahozením Burnse si bez problémů poradil Mason a jeho lapačka.

23:23
    A další zákrok domácího brankáře proti střele zarostlého zadáka hostí.

23:33
    Domácí pouze vyhazují puk na zakázané uvolnění.

24:05
    Ward v útočném pásmu pouze odevzdal puk soupeři.

24:17
    Po dalším icingu se hra přestěhuje před Masona.

25:30
    Donskoi zpoza branky našel hůl Wingelse, proti jehož střele stál připravený Mason.

25:57
    Po odpískání se strhla roztržka mezi několika hráči, vše se nejspíše obejde bez vyloučení.

26:16
    Del Zotto se nyní po rychlém kontru dostal k zakončení z osy kluziště, avšak trefil jen blokujícího hráče Sharks.

27:24
    Nahození ze středního pásma raději ukryl domácí brankář ve své rukavici.

27:41
    Gudas (PHI) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

28:05
    Mason měl velké problémy s rozehrávkou, a tak se Philadelphii nepodařilo vyhodit.

28:34
    To už nyní neplatí, puk letí až za Jonese.

29:08
    Momentálně má puk Muller na své polovině.

29:41

30:05
    Ward (SJS) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

30:27
    Po dlouhém souboji u hrazení posílají Žraloci černou gumu k bráně soupeře.

30:56
    Nejprve Voráček z pravého kruhu minul, následně B. Schenna vychytal skvělý Jones.

31:13
    Voráčkovu dělovku opět likviduje hostující brankář.

31:18
    Puk letí přes celé hřiště až za branku Masona.

31:37
    A opět hosté vyhazují puk ze své třetiny.

32:05

33:20
    Přesilovkový dozvuk udržel domácí v útočném pásmu, San Jose následně vyhodilo na zakázané uvolnění.

33:53
    Po odpískání se do sebe pustili Braun a Giroux. Oba nakonec rozhodčí uklidnili, vylučovat se proto nebude.

34:03
    Na druhé straně si další zákrok připisuje Mason.

34:39
    Gudasova střela od modré byla zablokována hostujícím hráčem.

35:11
    San Jose vyhazuje puk ze svého pásma jen za cenu zakázaného uvolnění.

35:55
    Jones drží hosty nad vodou, nyní vychytal střelu Couturiera.

36:19
    Ofsajd zastavuje další útočné snažení Letců.

37:05
    Domácí jsou ve druhé třetině lepším týmem, hosté pouze vyhazují puky ze své třetiny.

37:33
    Pavelski dostal nabito na lavém kruhu, jenže jeho dělovka minula branku.

37:44
    Braun se dostal ke střele od pravého hrazení. Jeho projektil zápěstím zastavila až levá tyč domácí brány!

38:25
    Burnsovo nahození od modré ukryl ve své výstroji domácí gólman.

38:58
    Couturier si puk navedl na osu hřiště, odkud minul hostující bránu střeženou Jonesem.

39:27
    Půl minuty před koncem třetiny raději domácí brankář přerušil hru.

40:00

Další třetina začne přibližně v 2:58.

V dnešním utkání jsme zatím neviděli ani jednu branku. Domácí jsou nadále aktivní, ale proti skórování stojí výborný Martin Jones. Na druhé straně hosté nedokáží proměňovat téměř vyložené šance.

40:01

40:12
    Domácím se první rozehrávka nepovedla, a tak útočí muži v bílých dresech.

41:12
    Couturier z mezikruží minul hostující klec.

41:45
    Wingels se z pravého křídla natlačil až před Masona, který jeho zakončení vyráží mimo kluziště!

42:25
    Burnsovo nahození z poloviny hřiště podržel v lapačce domácí brankář.

42:31
    Dillonova střela ihned po buly se mezi tři tyče nevešla.

43:08
    Simmonds (PHI) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

43:17
    Marleau přišel v útočném pásmu o puk, a tak domácí klidně vyhazují.

43:54
    Burnsova velmi tvrdá rána z levé strany míří je do zadního hrazení.

44:12
    Schenn natlačil Marleaua do branky, takže byla hra přerušena.

44:40
    Gudas posílá puk na polovinu soupeře.

45:08

46:02
    Vlasicova nahození se pokoušel jeden z hostujících hokejistů tečovat, naštěstí pro domácí puk netrefil.

46:31
    Burns střílel z druhé vlny, ale jeho jedovatá rána zápěstím jen těsně minula domácí klec.

47:17
    Manningova rána od modré k bráně nedoletěla.

47:37
    Jakub Voráček byl přistižen v ofsajdu.

48:09
    Tento zápas je nespíš zakletý, protože nikdo se nedokáže gólově prosadit.

48:25
    Po dalším zákroku Jonese se bude vhazovat po levici hostujícího gólmana.

49:14
    Za brankou San Jose se dlouho bojovalo o puk, ten nakonec získali hráči se žralokem na prsou.

50:10
    Wingels našel v dobré pozici najetého Brauna, avšak hostujícímu obránci utekl puk.

50:40
    Schultz (PHI) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

50:55
    Burnsův pokus z levé strany vyráží pozorný Mason.

51:21
    Přechod od útočného pásma se Žralokům nepovedl, protože jim byl odpískán ofsajd.

51:21
    Oddechový čas pro hosty.

51:59
    Thorntonova střela se odrazila do jízdy Readovi, který uháněl do přečíslení. Byl faulován právě bývalým kapitánem Sharks.

52:06
    Thornton (SJS) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

52:40

53:17
    Tierney nedokázal vyhodit, a tak Flyers nadále operují s pukem.

53:46
    Až teď kotouč letí za klec brankáře Masona.

54:06

55:24
    Hosté se snaží dnešní zápas rozhodnout v základní hrací době, domácí spíše vyčkávají.

56:14
    Pavelski prohodil puk na Karlssona, který z dobré pozice minul branku.

56:36
    Po odpískaném icingu se hra přesune před Masona.

56:41
    Braunovu střelu ještě tečoval Ward, jenže jeho teč usměrnila puk těsně mimo.

57:19
    Voráček se z ničeho nic ocitl sám před hostujícím brankářem, jenže Jones se roztáhl ve svém brankovišti a betonem zamezil české hvězdě skórovat!

58:23
    Kalssonovi ve středním pásmu utekl kotouč, na tahu jsou domácí.

58:42
    Jednoho z hráčů Philadeplhie trefil puk z hole Thorntona do obličeje, hra je přerušena.

59:27
    Snahu domácích o rozhodnutí zápasu v základní hrací době maří ofsajdové postavení.

59:41
    Simmonds (PHI) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

59:50
    Hosté vyhazují a bod z dnešního zápasu mají téměř jistý.

60:00

Ani třetí třetina nám branku nenabídla, a tak přichází na řadu prodloužení. To nabídne velkou šanci na rozhodnutí hostům ze San Jose, kteří si do této herní části přenesli velkou část přesilové hry. Rozhodnou Žraloci v přesilovce?

60:01

60:18
    Thornton ztratil při kličkované puk, domácí tedy šetří cenné vteřinky.

60:45
    Kombinace Sharks nebyla přesná, domácí vyhazují puk.

61:22
    Thornton nabídl puk Marleauovi, který byl sám před Masonem. Hostující útočník byl ovšem otočen zády k bráně, a tak nedokázal dostatečně rychle prostřelit Masona!

61:42

61:51
    Simmonds se hned po návratu z trestné lavice zahřál, ale duel nerozhodl, protože jeho střelu chytil do lapačky pohotový Jones.

62:18
    Voráček se hnal po levém křídle na Jonese, avšak český útočník nedokázal vystřelit přesně do mezírky mezi betony hostujícího brankáře!

63:00
    Vlasicova střela z druhé vlny byla zablokována.

63:25
    Donskoi v přečíslení 2 na 1 přestřelil domácí bránu!

63:45
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté nakonec rozhodují tento zápas krásnou brankou v prodloužení. Donskoi ujel po levém křídle a naservíroval puk přes hůl padajícího obránce do vyložené pozice MELKERU KARLSSONOVI. Útočník Žraloků nezaváhal a puk poslal přímo pod břevno domácí branky. Asistence: Joonas Donskoi, Paul Martin.
    63:45 Malker KARLSSON - 0:1

Velmi zajímavou podívanou rozhodl gól v prodloužení. O jedinou branku se postarala hostující dvojice Karlsson – Donskoi, přičemž první jmenovaný se zapsal do statistik jako střelec. Lví podíl má na vítězství Sharks brankář Martin Jones, který přispěl k vítězství skvělým výkonem, když vychytal všech 34 střel domácího celku! To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek týdne!