Vigo – Valencia 1:5 (kon.) | Levante – La Coruña 1:1 (kon.) | Eibar – Getafe 3:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Granada 2:1 (kon.) | Malaga – Real Betis 0:1 (kon.)
Malaga CF
0:1 (0:0)
Real Betis
Sobota 07.11.2015, 22:05 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Španielska LaLiga • 11. kolo

Zápas v Málage sa skončil. Druhý polčas priniesol celkom iné predstavenie ako prvé dejstvo. Hra bola vyrovnaná, a v 64. minúte strelil jediný gól dnešného zápasu Castro. Málage sa nedarilo, nevedela nadviazať na dobrú hru z prvého polčasu. Po inkasovanom góle sa dostala do niekoľkých príležitostí, ale hostí podržal brankár Adán. Hlavný rozhodca udelil 7 žltých kariet, z toho 5 na strane Realu Betis.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám dobrú noc. (00:00:04)

90+4

90+4
    Posledná minúta predĺženia priniesla priamy kop Málagy, ale Duda poslal pred bránu ľahkú loptu, ktorú chytil brankár Adán.

90+3
    Petros bol faulovaný pred vlastnou 16kou, a Málaga sa musí stiahnuť na vlastnú polovicu.

90+2
    Wolfswinkel vidí žltú kartu za protesty. Tú dostal napriek tomu, že sedel na lavičke náhradníkov.

90+2
    60%-40% to je držanie lopty v dnešnom zápase. Nadstavený čas neprináša žiadne zaujímavé situácie, okrem nervozity na lavičkách oboch tímov.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Varela vidí žltú kartu za protesty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Málaga smeruje pred 16ku Betisu, kde je už pripravený obranný val v zelených dresoch.

89
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Angeleri sa dopustil útočného faulu, a Málaga sa musí stiahnuť na vlastnú polovicu.

88
    Piccini si na útočnej polovici počínal nedovolene, a hostia sa tak musia rýchlo vrátiť pred vlastnú 16ku.

87
    V závere zápasu stúpa aj nervozita Málagy. Každý faul Betisu je sprevádzaný menšou potýčkou, a domáci často padajú v 16ke hostí. Zatiaľ si nevypýtali žiadnu penaltu, a ani z hry sa im nedarí prekonať brankára Adána.

86
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Cejudo, a nahradí ho Molinero.

85
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Tighadouini,a nahradí ho Mastour.

85
    6-3 to je počet rohový kopov v dnešnom zápase. Ani šiesty nepriniesol Málage úspech, a celá akcia sa skončila slabou strelou z 20 metrov, po ktorej nemal brankár Adán žiadne problémy.

84
    Tighadouini loptu z priameho kopu napálil do múru hráčov, a z následnej akcie Málagy vznikol iba rohový kop.

83
    Boka bol faulovaný pred 16kou Betisu, a domáci budú zahrávať priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti.

82
    Betisu akcia vôbec nevyšla, kedže Picciniho center do 16ky skončil na bočnej sieti domácej brány.

81
    Adánovo ošetrovanie sprevádzal piskot divákov v Málage, ale hra už pokračuje ďalej a lopta je na polovici domáceho tímu.

80
    Brankár Adán potreboval menšie ošetrenie, ale zdá sa, že je v poriadku a bude pokračovať v hre.

79
    Charles vidí žltú kartu za protesty, keď si pýtal rohový kop.

79
    Po faule Picciniho zahrávali domáci priamy kop z 25 metrov. Po dobrej prihrávke do 16ky Betisu skúsil strelu Charles, ale jeho pokus smeroval vedľa pravej žrde.

78
    Piccini vidí žltú kartu za faul na hráča Málagy.

77
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Juankar, a nahradí ho Horta.

77
    Ďalšia akcia Málagy, ale táto sa končí iba odkopom od brány Betisu.

76
    Neuveriteľné čo teraz chytil brankár Adán. Charles pálil po skvelej prihrávke do 16ky z 11 metrov, ale gólman Betisu sa dokázal rýchlo presunúť a loptu chytiť.

74
    Hostia nevymysleli v útoku vôbec nič, a loptu už majú hráči Málagy. Tí rýchlo smerujú na útočnú polovicu.

73
    Málaga sa po inkasovanom góle snaží rýchlo odpovedať, ale narozdiel od prvého polčasu nevie pred 16kou Betisu vymyslieť vôbec nič.

72
    Po súboji Weligtona a Joaquína ostali obaja hráči ležať na trávniku, ale už sa pomaly dvíhajú a budú pokračovať v hre.

71
    Domáci sú stále na útočnej polovici, ale Betisu sa darí hru držať len pri postrannej čiare.

70
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Recio, a nahradí ho Čop.

69
    Domáci ostávajú na útočnej polovici, ale hrá sa príliš ďaleko od brány Realu Betis.

68
    Málaga vymyslela dobrú akciu, ale prihrávka pred bránu iba prešla 16kou bez toho aby ju zasiahli hráči v bielo-modrých dresoch.

67
    Boka fauloval Cejuda a končí sa tak ďalšia akcia domáceho tímu. Málage sa v druhom polčase nedarí, a v závere zápasu to bude ešte poriadne napínavé.

66
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Rafael van der Vaart, a nahradí ho Ceballos.

66
    Takýto vývoj zápasu by po prvom polčase určite nikto neočakával, ale v druhom je všetko inak. Hra sa vyrovnala, a hostia dokázali streliť prvý gól.
    64. Rubén CASTRO - 0:1

64
    Real Betis dal gól! Výborná akcia Realu Betis, po ktorej lopta končí v sieti domácej Málagy. RUBÉN CASTRO dostal dobrú prihrávku, prešiel s loptou až do 16ky domáceho tímu a prekonal aj brankára Kameniho.

64
    Rafael van der Vaart si nevypýtal faul na polovici Málagy, a domáci išli do rýchleho protiútoku. Tighadouini sa dostal do veľkej príležitosti, ale brankár Adán dobre prečítal hru, vybehol vysoko na hranicu svojej 16ky a loptu chytil do svojich rukavíc.

63
    Tissone fauloval Rafaela van der Vaarta, a domáci sa tak musia stiahnuť na vlastnú polovicu.

62
    Cejudo fauloval v strede ihriska a loptu získali domáci. Tí sa už presúvajú pred 16ku Betisu.

61
    Boka nenašiel v 16ke Betisu žiadneho spoluhráča, a potom ako lopta opustila hraciu plochu bude nasledovať odkop od brány.

60
    Do konca dnešného zápasu ostáva ešte pol hodina hry. V druhom polčase je hra vyrovnaná, a Málaga tak nenadviazala na výborný výkon z prvého dejstva.

59
    Hra sa presunula do stredu ihriska kde je množstvo súbojov o loptu. Oba tímy kazia veľa prihrávok.

58
    56%-44% to je držanie lopty v doterajšom priebehu dnešného zápasu. Po akcii Málagy nasleduje odkop od brány Betisu.

57
    Málaga zamierila do 16ky Betisu, ale Recio si v súboji s Torresom penaltu nevypýtal. Nasleduje iba odkop od brány Realu Betis.

56
    Priamy kop nepriniesol žiadnu príležitosť, a Westermann ktorý ostal ležať v 16ke Málagy sa už tiež pomaly dvíha z trávnika.

55
    Cejudo bol faulovaný v strede ihriska a hostia budú zahrávať priamy kop.

54
    Po faule pri postrannej čiare zahrávali domáci priamy kop z cca 25 metrov. Lopta však iba preletela pokutové územie a skončila za čiarou. Recio síce spadol v 16ke Betisu, ale penaltu si nevypýtal. Nasleduje odkop od brány.

53
    Rohový kop Málagy nepriniesol žiadnu príležitosť, pretože k lopte sa okamžite dostali hostia. Domáci však ostávajú na útočnej polovici.

52
    Málaga zamierila do prvého útoku, po ktorom bude nasledovať rohový kop z ľavej strany.

51
    Tissone fauloval v strede ihriska a hostia budú zahrávať priamy kop. Obaja brankári sú v druhom polčase bez práce.

50
    Ďalšia akcia Betisu bola zastavená odpískaným ofsajdom. Začiatok druhého dejstva patrí hosťom.

49
    Po faule Angeleriho zahrávali hostia priamy kop z 30 metrov. Ten nepriniesol žiadnu príležitosť, pretože rozhodcovia videli v ofsajde dvoch hráčov Betisu.

48
    Angeleri vidí žltú kartu za faul na Rafaela van der Vaarta.

47
    Domáci stále s loptou na kopačkách, ale všetko sa odohráva v strede ihriska.

46
    Striedanie hostí.Z ihriska odchádza Digard, a nahradí ho Torres.

46
    V Málage sa začal druhý polčas dnešného zápasu medzi Málagou CF a Realom Betis Sevilla. Loptu majú domáci, ktorí mieria do prvého útoku.

46

Prvý polčas v Málage sa skončil. Počas 45 minút sme gól nevideli, hoci domáci mali niekoľko veľkých príležitostí. Real Betis dobre bráni no niekoľko krát mal aj šťastie, a remíza by bola pre hostí určite dobrým výsledkom. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa začne už o 15 minút.

45+2

45+1
    Nadstavený čas neprináša nič zaujímavé. Loptu majú hostia, ale držia ju len v strede ihriska.

45+1
    V prvom polčase sa bude nadstavovať 1 minúta.

45
    Prebieha posledná minúta prvého polčasu. Loptu majú domáci, ktorí sa ešte snažia niečo vymyslieť pred 16kou Realu Betis.

44
    Duda bol faulovaný v strede ihriska a domáci zahrávali priamy kop.

43
    Po dobrej akcii Betisu sa v šanci ocitol Rafael van der Vaart, ale z niekoľkých metrov poslal loptu iba do bočnej siete domácej brány.

42
    Betis vydržal na útočnej polovici iba niekoľko sekúnd, a do útoku už idú hráči Málagy.

41
    Po faule Betisu zahrávali domáci priamy kop v strede ihriska. Lopta však nenašla žiadneho hráča v modro-bielom drese a končí za čiarou. Nasleduje odkop od brány.

40
    Cejudo vidí žltú kartu za faul na Dudu.

40
    Blíži sa záver prvého polčasu. Málaga je takmer neustále na útočnej polovici, ale zatiaľ nedokáže dostať loptu do siete Realu Betis.

39
    Po rohovom kope pálil z hranice 16ky Angeleri, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu.

38
    Ďalšia akcia Málagy a ďalší rohový kop. Domáci majú v posledných minútach jasnú prevahu.

37
    Rohový kop Málagy nepriniesol žiadnu príležitosť, a hostia už loptu dostali do stredu ihriska.

36
    Loptu z rohového kopu na dvakrát chytil brankár Kameni. Na opačnej strane rýchly protiútok Málagy a hlavička Charlesa. Lopta bola jemne tečovaná a tak budú domáci zahrávať rohový kop.

35
    Castro sa ocitol v dobrej pozícii v 16ke Málagy, ale jeho strela bola zblokovaná a tak nasleduje iba rohový kop Realu Betis.

34
    Hostia sa len ťažko dostávajú cez stred ihriska. Domáci ich vysoko napádajú a zatiaľ veľmi úspešne.

33
    Domáci nedokázali z následných akcií ohroziť bránu Betisu, a do útoku tak zamierili hostia.

32
    Obrovská príležitosť domáceho tímu. Po výbornej akcii pálil z niekoľkých metrov Charles, ale jeho pokus skvele zneškodnil brankár Adán.

31
    Bruno vidí žltú kartu za nešportové správanie, keď Charlesovi znemožnil vhadzovať.

31
    Charles skúsil strelu z veľkej vzdialenosti, ale tá bola veľmi nepresná. Nasleduje odkop brankára Adána.

30
    Do konca prvého polčasu ostáva ešte 15 minút. V Málage je stav stále nerozhodný 0-0, hoci domáci sú lepším tímom a mali aj niekoľko dobrých príležitostí.

29
    Domáci sa znova snažili dostať loptu do 16ky Betisu, ale ani tentokrát to nevyšlo. Hostia bez problémov bránia, a všetky nebezpečné lopty končia na polovici Málagy.

28
    Boka prihrával do 16ky Betisu, ale lopta znova našla iba hráčov v zelených dresoch.

27
    Akciu Málagy ukončil útočný faul Rosalesa na Cejuda. Hostia budú zahrávať priamy kop na vlastnej polovici.

26
    Málaga sa snaží dostať loptu do 16ky Betisu, ale zatiaľ sa im to nedarí. Hostia dobre bránia, a sú skôr pri každej lopte.

25
    V poslednej minúte sa hrá iba v strede ihriska. Oba tímy predvádzajú množstvo nepresných prihrávok.

24
    Real Betis sa postupne dostal až na útočnú polovicu, ale všetko sa odohráva ďaleko od domácej brány.

23
    Tighadouini vypálil z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval tesne vedľa pravej žrde. Skvelá strela útočníka Málagy.

22
    Domáci sa snažia dostať na útočnú polovicu, ale hostia výborne napádajú a nepúšťajú ich pred vlastnú 16ku.

21
    Rohový kop hostí nepriniesol žiadnu príležitosť, ale z následnej akcie mohol padnúť gól. Po skvelom centri pred bránu hlavičkoval Castro, ale lopta smerovala nad bránu.

20
    Na trávniku ostáva ležať Weligton, ktorý sa zranil pri sklze. Nasleduje rohový kop Betisu Sevilla.

19
    Skvelá akcia domáceho tímu! Recio prenikol do 16ky Betisu a vystrelil z cca 8 metrov. Brankár Adán predviedol skvelý zákrok, ktorým loptu vyrazil do bezpečia.

18
    Cejudo je už späť na ihrisku a pokračuje v hre. Loptu majú domáci, ktorí sa nevedia dostať cez prehustený stred ihriska.

17
    Cejudo sa pomaly dvíha z trávnika, ale spomalený záber ukázal, že si svoje zranenie spôsobil sám, tým že kopol do Dudu v snahe trafiť loptu.

16
    Domáci sa usadili na polovici Betisu, ale na trávniku ostáva ležať Cejudo a hlavný rozhodca hru prerušil.

15
    Hra sa presunula do stredu ihriska kde oba tímy bojujú o loptu.

14
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, a po útočnom faule na Dudu sa musia hostia stiahnuť na vlastnú polovicu.

14
    Po dobrej akcii Betisu skúsil Castro strelu z 6 metrov, ale jeho pokus skvele vyrazil brankár Málagy na rohový kop.

13
    Akciu Málagy ukončil útočný faul, a loptu tak získavajú hráči Betisu.

12
    Domáci sa dostali s loptou až do 16ky Betisu, ale tam nedokázali ohroziť brankára Adána. Na trávniku ostáva v strede ihriska ležať Cejudo, ale hlavný rozhodca to ako faul neposúdil.

11
    Loptu už získali hráči Málagy, ktorí začínajú novú akciu pomalou rozohrávkou na vlastnej polovici.

10
    Máme za sebou úvodných 10 minút dnešného zápasu. V Málage sa hrá bez gólov, a zatiaľ čakáme aj na prvú vážnejšiu príležitosť. Loptu majú hráči Betisu, ktorí sa snažia dostať pred 16ku Málagy.

9
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, ale z ďalšej akcie prišla strela Charlesa z 10 metrov. Brankár Adán si s jeho pokusom poradil.

8
    Recio je už na nohách a pokračuje v hre. Domáci si pýtali penaltu po tom ako Westermanna trafila lopta do ruky v 16ke, ale hlavný rozhodca to posúdil inak. Nasleduje rohový kop domáceho tímu.

7
    Recio ostáva ležať na trávniku po hlavičkovom súboji s Petrosom, ale zdá sa, že bude v poriadku.

6
    Akcia Málagy nepriniesla žiadnu príležitosť a na opačnej strane strieľal nepresne Petros. Nasleduje odkop od brány domáceho tímu.

5
    Po niekoľkých súbojoch v strede ihriska sa k lopte dostali hráči Málagy, ktorí už smerujú do útoku.

4
    Po akcii Málagy strieľal z hranice 16ky Duda, ale jeho pokus smeroval vedľa ľavej žrde.

3
    Digard mal menšie problémy a na chvíľu ostal ležať v strede ihriska, ale hra nebola prerušená a samotný hráč sa nakoniec zapojil do hry.

2
    Prvú akciu hostí zastavil ofsajd, a loptu už majú hráči Malagy.

1
    Zápas v Málage sa začal. Domáci dnes nastúpili v tradičných modro-bielych dresoch, a hostia zo Seville v zelených. V úvode majú loptu hráči Betisu, ktorí zakladajú prvú akciu.

1

Málaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Weligton, Boka – Recio, Tissone – Duda, Tighadouini, J. P. Carlos – Charles.

Náhradníci: Ochoa – Albentosa, Espinho, Horta, Fornals, Mastour, Čop.

Real Betis: Adán – Piccini, Bruno González, Westermann, Varela – Digard, Petros – Joaquín, van der Vaart, Cejudo – Rubén Castro.

Náhradníci: D. Giménez – Molinero, van Wolfswinkel, D. Ceballos, X. Torres, Pezzella, Portillo.

Rozhodca: Eduardo Prieto Iglesias- F.Sabuco, J.Mateo.

Vítam Vás pri sledovaní futbalového zápasu španielskej Primery División medzi Málagou CF a Realom Betis.

Málaga CF

V dnešnom zápase sa stretnú tímy z druhej polovice tabuľky. Domáca Málaga má po 10 zápasoch na svojom konte iba 9 bodov, a v tabuľke Primery División je na 17. mieste. Málaga odštartovala sezónu striedavými remízami a prehrami. Prvú výhru si pripísala až v siedmom kole, keď zdolala Real Sociedad. V posledných troch kolách vyhrala ešte raz a to proti Deportivu La Coruňa. V poslednom zápase nestačili hráči Málagy na Sporting Gijón, s ktorým prehrali 0-1.

Real Betis

Do Málagy pricestuje Real Betis, ktorý je na tom o čosi lepšie ako jeho dnešný súper. Po 10 kolách majú hráči Betisu na svojom konte 12 bodov, a v tabuľke im patrí 13. pozícia. Klub z mesta Sevilla má síce o jednu výhru viac ako Málaga, ale v posledných troch zápasoch sa mu nedarilo. V 8. kole nestačil na Espanyol Barcelona, v 9. remizoval s Granadou 1-1, a v poslednom kole znova prehral s Athleticom Bilbao 1-3.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Estadio La Rosaleda v Málage, ktorý má kapacitu 30 044 divákov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 22:05.