Paríž – Toulouse 5:0 (kon.) | Lorient – Troyes 4:1 (kon.) | Lille – Bastia 1:1 (kon.)
Montpellier – Nantes 2:1 (kon.) | Caen – Guingamp 2:1 (kon.) | Remeš – GFC Ajaccio 1:2 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (0:1)
GFC Ajaccio
cz Sobota 07.11.2015, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo
    Týmová práce zajistila Ajacciu důležité vítězství.

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (21:59:41)

Stade de Reims dnes nestačilo na GFC Ajaccio a podlehlo mu 1:2. Domácí tým prohrával už od 34. minuty, kdy se přesně trefil Boutaïb. Druhý poločas začalo lépe domácí Reims, které se snažilo o vyrovnávací branku, ale místo toho přišel v 71. minutě gól na 0:2 a zasloužil se o něj Zoua. Nicméně o 6 minut později už snížil na 1:2 Kyei, to však bylo vše, víc gólů nepadlo, a tak se z třígólového zisku raduje Ajaccio. Domácí Reims nezahrálo špatný zápas, trefilo i brankovou konstrukci, ale takový je fotbal. Ajaccio si za bojovou hru výhru zasloužilo, a slaví tak třetí vítězství v řadě za sebou.

90+3

90+2
    V závěru se ještě do šance natlačil Traoré, ale pozorný obránce Mangane mu jeho ránu zablokoval.

90+1
    Dia si navedl míč na střelu, ale Agassa svůj tým tentokrát podržel.

90+1
    Devaux fauloval svého protihráče a sudí mu okamžitě ukázal žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Jérôme Le Moigne, přichází Issiar Dia.
    89. Maury a jeho úspěšný zákrok

89
    Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele z dobré palebné pozice, ale Maury jeho pokus zneškodnil.

88
    De Préville zahrával rohový kop, ale centrem našel pouze Mauryho, který balon vyboxoval do bezpečí.

85
    De Préville fauloval a má štěstí, že neobdržel druhou žlutou kartu. Sudí mu však jasně domluvil.

84
    Reims by rádo vyrovnalo na 2:2, což není úplně nemožné, ale v posledních minutách je k vidění řada faulů, a tak je hra často přerušována. To domácímu celku příliš nepomáhá.

83
    Lemoigne chtěl Ajacciu vrátit dvoubrankové vedení, ale perzentoval se jen nepřesnou střelou.

82
    Fauloval také de Préville a i on vyfasoval žlutý kartónek.

81
    Syalla fauloval a byl potrestán žlutou kartou.

80
    Kapitán Poggi opouští hrací plochu a místo něj přichází Mayi.
    77. Grejonh KYEI - 1:2

77
    Reims právě vstřelilo branku!
    Obránci Ajaccia nedokázali odkopnout míč do bezpečí a zaplatili za to gólem. P. Martinez už odkopával pozdě, když se na něj řítil Siebatcheu, od kterého se balon odrazil přesně do míst, kam si nabíhal GREJONH KYEI. Nový muž na hřišti, KYEI, si navedl míč až na hranici malého vápna a odtud pak vystřelil. Gólman Maury to měl složité, a tak inkasovanému gólu nezabránil. Nicméně tato branka nejde za brankářem, ale za obranou.