Bournemouth – Newcastle 0:1 (kon.) | West Ham – Everton 1:1 (kon.) | Sunderland – Southampton 0:1 (kon.)
Norwich – Swansea 1:0 (kon.) | Leicester – Watford 2:1 (kon.) | Manchester United – West Bromwich 2:0 (kon.)
Stoke City – Chelsea 1:0 (kon.)
West Ham United
1:1 (1:1)
Everton FC
Sobota 07.11.2015, 16:00 • Upton Park, London • Anglická Premier League • 12. kolo

1 Žlté karty 2

V dnešnom zápase sme sledovali vyrovnané stretnutie, v ktorm nakoniec padli len dva góly ešte v prvom polčase. Na gól, ktorý strelil Lanzini v 30. minúte dokázali hostia odpovedať v 43. minúte, keď sa presadil Lukaku. V druhom polčase sme videli skôr boj na ihrisku ako nejaké pekné ofenzívne akcie a aj preto je konečný výsledok stretnutia nerozhodný 1:1.

90+6

90+5
    Brendan Galloway (Everton) vyslal center do pokutového územia, ktorému chýbala presnosť.

90+3
    Kevin Mirallas (Everton) skúšal prihrávkou za obranu nájsť spoluhráča ale lopty sa zmocnil len brankár.

90+1
    Žltú kartu dostáva Mauro Zárate (West Ham United).

90+1
    Rozhodca pridá zápasu ešte 5 minút.

90
    Ross Barkley (Everton) vyslal center z priameho kopu, ktorý nespôsobil obrane súpera veľa práce.

89
    Mauro Zarate (West Ham) sa dostal do zakončenia, jeho pokus smeroval do stredu brány a brankár ho úspešne kryl.

87
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Andy Carroll, prichádza Nikica Jelavić.

87
    Romelu Lukaku (Everton) sa ocitol v offside.

87
    Andrew Carroll (West Ham) si pomohol pri spracovaní lopty rukou, k lopte sa dostane súper.

87
    Romelu Lukaku (Everton) sa dostal do veľkej gólovej príležitosti, keď si výborne prebral loptu vo vnútri pokutového územia a vystrelil strelu, ktorá smerovala vedľa ľavej tyčky.
    Manuel Lanzini (WHU)

86
    Mauro Zarate (West Ham) sa dostal do zakončenia, jeho pokus bol zablokovaný obráncom.

85
    Carl Jenkinson (West Ham) sa predral cez obranu a vystrelil z hranice pokutového územia, jeho pokus pod brvno brankár dokázal pokryť.

84
    James Tomkins (West Ham) s centrom do pokutového územia neuspel, obrana ho úspešne odvrátila.