Vigo – Valencia 1:5 (kon.) | Levante – La Coruña 1:1 (kon.) | Eibar – Getafe 3:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Granada 2:1 (kon.) | Malaga – Real Betis 0:1 (kon.)
Malaga CF
0:1 (0:0)
Real Betis
Sobota 07.11.2015, 22:05 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Španielska LaLiga • 11. kolo

Zápas v Málage sa skončil. Druhý polčas priniesol celkom iné predstavenie ako prvé dejstvo. Hra bola vyrovnaná, a v 64. minúte strelil jediný gól dnešného zápasu Castro. Málage sa nedarilo, nevedela nadviazať na dobrú hru z prvého polčasu. Po inkasovanom góle sa dostala do niekoľkých príležitostí, ale hostí podržal brankár Adán. Hlavný rozhodca udelil 7 žltých kariet, z toho 5 na strane Realu Betis.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám dobrú noc. (00:00:04)

90+4

90+4
    Posledná minúta predĺženia priniesla priamy kop Málagy, ale Duda poslal pred bránu ľahkú loptu, ktorú chytil brankár Adán.

90+3
    Petros bol faulovaný pred vlastnou 16kou, a Málaga sa musí stiahnuť na vlastnú polovicu.

90+2
    Wolfswinkel vidí žltú kartu za protesty. Tú dostal napriek tomu, že sedel na lavičke náhradníkov.

90+2
    60%-40% to je držanie lopty v dnešnom zápase. Nadstavený čas neprináša žiadne zaujímavé situácie, okrem nervozity na lavičkách oboch tímov.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Varela vidí žltú kartu za protesty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Málaga smeruje pred 16ku Betisu, kde je už pripravený obranný val v zelených dresoch.

89
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Angeleri sa dopustil útočného faulu, a Málaga sa musí stiahnuť na vlastnú polovicu.

88
    Piccini si na útočnej polovici počínal nedovolene, a hostia sa tak musia rýchlo vrátiť pred vlastnú 16ku.

87
    V závere zápasu stúpa aj nervozita Málagy. Každý faul Betisu je sprevádzaný menšou potýčkou, a domáci často padajú v 16ke hostí. Zatiaľ si nevypýtali žiadnu penaltu, a ani z hry sa im nedarí prekonať brankára Adána.

86
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Cejudo, a nahradí ho Molinero.

85
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Tighadouini,a nahradí ho Mastour.

85
    6-3 to je počet rohový kopov v dnešnom zápase. Ani šiesty nepriniesol Málage úspech, a celá akcia sa skončila slabou strelou z 20 metrov, po ktorej nemal brankár Adán žiadne problémy.

84
    Tighadouini loptu z priameho kopu napálil do múru hráčov, a z následnej akcie Málagy vznikol iba rohový kop.

83
    Boka bol faulovaný pred 16kou Betisu, a domáci budú zahrávať priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti.