Žilina – B. Bystrica | 2:3 (po pr.) | | | Martin – Zvolen | 1:4 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 6:0 (kon.) |
Piešťany – Poprad | 4:2 (kon.) | | | Nitra – Skalica | 7:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Detva | 4:2 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:3 (kon.) | | | Humenné – Nové Zámky | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Bardejov – Pov. Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Prešov – Topoľčany | 2:0 (kon.) | | | Senica – Lipt. Mikuláš | 1:3 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:1 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:5 (kon.) |
Plzeň – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 2:3 (kon.) |
NY Islanders – Carolina | 2:3 (po pr.) | | | Philadelphia – NJ Devils | 1:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Buffalo | 4:3 (kon.) |
Tampa Bay – Colorado | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Anaheim | 2:1 (kon.) | | | Winnipeg – Chicago | 3:1 (kon.) |
Dallas – Vancouver | 4:3 (po pr.) | | | Edmonton – Montreal | 4:3 (kon.) |
Novokuzneck – Vladivostok | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Novosibirsk – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | Novgorod – Metallurg Magnitogorsk | 2:4 (kon.) |
Čerepovec – D. Moskva | 4:2 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Ufa | 1:5 (kon.) | | | Záhreb – Togliatti | 1:4 (kon.) |
HC Slovan – Kazaň | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 2:3 (po pr.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 6:5 (2:1 po s.n.) |
Slavia – HC Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Hradec Králové | 1:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta Praha | 2:3 (kon.) |
Fínsko – Česko | 8:7 (po pr.) |
koniec
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
Metallurg Magnitogorsk
57:25
|
Tohle bude zřejmě pslední šance Torpeda, které po vyloučení Timkina (Metallurg Magnitogorsk) bude hrát přesilovou hru. Důvodem vyloučení bylo nedovolené bránění.
|
|
51:04
|
Hosté se budou muset bránit, vyloučen byl totiž Kaletnik (Metallurg Magnitogorsk), jenž se provinil hákováním.
|
|
35:17
|
Domácí budou disponovat dvojnásobnou početní výhodou, podražení se totiž dopustil Timkin (Metallurg Magnitogorsk).
|
|
33:45
|
Hosté budou bránit ve třech! Za podražení byl totiž za katr poslán Těreščenko (Metallurg Magnitogorsk).
|
|
31:56
|
Dvouminutový trest za nedovolené bránění inkasoval Osala (Metallurg Magnitogorsk).
|
|
26:15
|
Chomickij (Torpedo Nižnij Novgorod) byl poslán na trestnou lavici za vysokou hůl.
|
|
22:23
|
Nakonec je to trest za příliš mnoho hráčů na ledě a domácí půjdou do tří.
|
|
21:52
|
Za sekání si dvouminutový trest odpyká Sergijenko (Torpedo Nižnij Novgorod).
|
|
13:33
|
Videll (Torpedo Nižnij Novgorod) se provinil nedovoleným bráněním, za což si odsedí menší trest.
|
|
06:58
|
Prvním vyloučeným hráčem je za nedovolené bránění Wolski (Metallurg Magnitogorsk).
|
Góly a asistencie:
20. Daugavinš, 45. Sjomin (Sopin, Daugavinš) – 16. Timkin (Platonov), 25. Mozjakin (Potěchin), 44. Filippi (Osala), 58. Lee
Rozhodca: Kaval, Olenin – Sadovnikov, Zacharenkov
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
Proskurjakov (M. Birjukov) – Jegoršev, Pepeljajev, Budkin, Sergijenko, Chomickij, Makarov, Aljajev – Potapov, Kuljomin, Dvurečenskij – S. Kosticyn, Videll, Schutz – Daugavinš, Sopin, Sjomin – Rudenkov, Iljin, Šurakov
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Batyršin, Lee, Antipin, J. Birjukov, Běreglazov, Chabarov, Těreščenko – Mozjakin, Kovář, Wolski – Zaripov, Filippi, Osala – Platonov, Kaletnik, Timkin – Arsenjuk, Železkov, Kosov, Potěchin
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Batyršin, Lee, Antipin, J. Birjukov, Běreglazov, Chabarov, Těreščenko – Mozjakin, Kovář, Wolski – Zaripov, Filippi, Osala – Platonov, Kaletnik, Timkin – Arsenjuk, Železkov, Kosov, Potěchin
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kaval, Olenin – Sadovnikov, Zacharenkov
Diváci:
Lukáš Jasoněk