Real Madrid – Levante 3:0 (kon.) | Eibar – Sevilla 1:1 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 5:2 (kon.)
Valencia – Malaga 3:0 (kon.) | Real Betis – Espanyol 1:3 (kon.)
FC Barcelona
5:2 (2:1)
Rayo Vallecano
Sobota 17.10.2015, 20:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 8. kolo

Zápas v Barcelone sa skončil. Priniesol 7 gólov a veľké množstvo príležitostí na oboch stranách. V druhom polčase sme videli štyri góly, z toho tri v sieti Vallecana. V 69. a 70. minúte sa presadil Neymar, ktorý tak rozhodol o celom zápase. V 77. minúte pridal piaty gól Suárez, a v 86. minúte znížil Jozabed. Hlavnou postavou dnešného zápasu bol jednoznačne Neymar, ktorý dal štyri góly a na piaty prihral. To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:23:24)

90+2

90+2
    Nadstavený čas neprináša nič zaujímavé. Hostia ešte skúšajú preniknúť pred 16ku Barcelony, ale tá ich už k ničomu nepúšťa.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hostia, ktorí sa ešte snažia niečo urobiť s nepriaznivým výsledkom.

89
    Deviaty rohový kop hostia rozohrali na krátko, ale žiadna príležitosť sa z neho nezrodila. Na opačnej strane pokazil rýchly protiútok nepresnou prihrávkou Suárez.

88
    V závere zápasu majú jasnú prevahu hráči Vallecana, ale na dotiahnutie trojgólového manka to už určite stačiť nebude. Barcelona prepla pred niekoľkými minútami na tréningový režim, a v ňom zrejme ukončí dnešný zápas.
    86. Jozabed SÁNCHEZ - 5:2

86
    Rayo Vallecano dalo gól! Hostia sa predsa len dočkali. Po odrazenej lopte sa k strele v 16ke dostal SÁNCHEZ JOZABED, ktorý dáva druhý gól Vallecana.

85
    Hráči Vallecana si prihrávajú pred 16kou Barcelony aj v nej, ale stále bez ohrozenia brány.

84
    Ani ôsmy rohový kop Vallecana nepriniesol druhý gól. Barcelona sa už len bráni, a ani to nerobí na 100%, kedže hostia dnes nemajú dobrý deň.

83
    Ďalšia akcia Vallecana, ale Guerra dlho otáľal so strelou a o loptu na hranici 16ky prišiel.

82
    Veľmi dobrá akcia Vallecana, ale druhý gól nie a nie prísť. Barcelona si v obrane veľké starosti nerobí a necháva pomerne dosť priestoru, ale hostia to nedokážu využiť.

81
    Ebert strieľal z 8 metrov, ale jeho pokus bol veľmi nepresný. Hostia mohli znížiť, ale sami premárnili veľkú príležitosť.

80
    Priamy kop Vallecana nedopadol podľa predstáv. Nacvičený signál skončil strelou vysoko nad bránu Barcelony.

79
    Piqué vidí žltú kartu po faule na Embarba. Nasleduje priamy kop hostí z cca 20 metrov.

79
    Do konca dnešného zápasu bohatého na góly ostáva ešte 12 minút, a tak môžu ešte nejaké pribudnúť. Loptu majú hráči Barcelony, ktorí by radiť predviedli ešte pár pekných akcií.

78
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Dani Alves, a nahradí ho Douglas.

Patrik Saloky

Góly: 22. Neymar, 32. Neymar, 69. Neymar, 70. Neymar, 77. L. Suárez – 15. Guerra, 86. Jo. Sánchez

Karty:   79. Piqué (BAR) – 21. D. Llorente (VLL), 49. Dorado (VLL)

Držení míče: 51 % : 49 %.

FC Barcelona: Bravo – Alba, Mathieu, Piqué, Dani Alves (78. Douglas) – Roberto, Busquets (C) (76. Gumbau), Rakitić – Neymar, L. Suárez, Ramírez (56. Munir).
    Náhradníci: ter Stegen – Bartra, Adriano, Gumbau, Mascherano, Munir, Douglas.

Rayo Vallecano: Toño – Raţ, D. Llorente, Zé Castro, N. Martínez – Trashorras (C), Jo. Sánchez – Bébé (71. Embarba), Ebert, Bangoura – Guerra.
    Náhradníci: Carlos, Campos – Baena, Manucho, Dorado, Embarba, Miku.

Rozhodca: Pedro Pérez Montero- J.Caballero, J.Serrato