Schalke – Hertha 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Hoffenheim 4:2 (kon.) | Hamburger – Leverkusen 0:0 (kon.)
Augsburg – Darmstadt 0:2 (kon.) | Brémy – Bayern 0:1 (kon.) | Frankfurt – Mönchengladbach 1:5 (kon.)
Hamburger SV
0:0 (0:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 17.10.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Nemecká Bundesliga • 9. kolo

Zápas v Hamburgu sa skončil. Počas 90 minút gól nepadol, a tak si tímy z dnešného zápasu odnesú 1 bod za remízu. Druhý polčas priniesol znova niekoľko príležitostí, ale brankári podržali svoje tímy, a nepustili za svoj chrbát žiadnu loptu. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase až 8 žltých kariet, z toho 6 na strane Hamburgeru. To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:24:09)

90+3

90+3
    Po faule Spahića zahrávali hostia priamy kop z cca 25 metrov, ale Hernández zakončoval pred bránou Hamburgeru z ofsajdovej pozície, navyše nad bránu.

90+2
    Spahić vidí žltú kartu po faule na hráča Leverkusenu.

90+1
    V nadstavenom čase je lopta na polovici Hamburgeru, ale príliš ďaleko od brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Leverkusenu, ktorí sa ešte snažia niečo vymyslieť pred 16kou domáceho tímu.

89
    Po priamom kope Leverkusenu končí lopta v rukaviciach brankára Adlera, ktorý ju posiela svojim spoluhráčom.

88
    Díaz fauloval Bellarabiho v strede ihriska a vidí žltú kartu.

87
    Hráči Leverkusenu sa chvíľu zdržali pred 16kou Hamburgeru, ale nevypracovali si žiadnu šancu a domáci ich postupne vytlačili do stredu ihriska.

86
    Celá akcia domáceho tímu sa končí po útočnom faule Ekdala. To sa divákom samozrejme vôbec nepáči a rozhodnutie hlavného rozhodcu je sprevádzané mohutným piskotom.

85
    Lopta je na polovici Leverkusenu, ale domáci sa nevedia dostať do žiadnej príležitosti.

84
    Faul Kießlinga a priamy kop pre Hamburger, ktorý rozohrá brankár Adler.

83
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Hunt, a nahradí ho Díaz.

83
    Na trávniku ostáva sedieť Hunt, ktorý si pýta striedanie.

82
    Schipplock sa nepresadil v 16ke Leverkusenu, ale domáci stále ostávajú na útočnej polovici.

81
    Kießling sa nepredral cez obranu Hamburgeru, a následne sa hostia dopustili faulu v strede ihriska.

80
    10 minút pred koncom majú domáci k dispozícii ešte jedno striedanie. Akcia Leverkusenu nepriniesla žiadnu príležitosť, a lopta je znova v strede ihriska.