Žilina B – B. Bystrica 0:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Šaľa 2:1 (kon.) | Sereď – Nitra 2:0 (kon.)
Teplička n. Váhom – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Bardejov – Spiš. N. Ves 5:1 (kon.) | MFK Zvolen – Lok. Košice 0:0 (odl.)
Prešov – R. Sobota 5:0 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
2:1 (1:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 17.10.2015, 14:30 • Mestský štadión Nové Mesto nad Váhom • MONACObet liga

90+1
    Koniec zápasu. (16:19:13)

88
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
    Gól strelil MARTIN ŠEBEK.

83
    Žltú kartu dostáva Sedlák (FK Slovan Duslo Šaľa).

78
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Urban, prichádza Rapavý.

73
    Žltú kartu dostáva Janco (FK Slovan Duslo Šaľa).

69
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Lopušan, prichádza Kurtin.

65
    Šaľa dala gól!
    MIROSLAV SEDLÁK sa presadil. Tak predsa sa hosťom podarilo vsietiť vyrovnávajúci gól, za ich nasadenie v druhom polčase.

65
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Cisár, prichádza Krčík.

56
    Na rohové kopy je to 2:4 pre hosťujúcu Šaľu, no žiaľ gólovo sa presadiť stále nedokázali.

54
    Žltú kartu dostáva Martin Šebek ( Nové Mesto nad Váhom).

51
    Hostia začali druhý polčas aktívnejšie, keď sa snažia gólovo presadiť. Na domáceho gólmana Belica vyslali jednu priamu strelu a druhá smerovala mimo konštrukcie brány.

46
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Zahranychnyy, prichádza Medgyes.

46

Za nami je prvý polčas, ktorý vyhrali domáci 1:0, gólom z 16. minúty zápasu. V 28. minúte hráč Nového Mesta uvidel červenú kartu a tak oslabuje svoj tím. Šaľa nevyslala žiadny strelecký pokus.