Košice – Trnava 3:0 (kon.) | MFK Zvolen – Senica 0:2 (kon.) | Jaslovské Bohunice – Trenčín 0:3 (kon.)
Martin – Zlaté Moravce 0:3 (kon.)
ŠK BLAVA Jaslovské Bohunice
0:3 (0:0)
AS Trenčín
Utorok 13.10.2015, 15:00Slovenský pohár - Slovnaft cup

AS Trenčín celý zápas kontroloval hru, bol oveľa lepším tímom, prakticky celých 90 minút mal loptu na svojich kopačkách, no výborná obrana Jaslovských Bohuníc dlho odolávala. Prvý gól padol napokon až v 65. minúte, keď sa z pokutového kopu presadil Koolwijk. V nadstavenom čase aktuálny líder tabuľky Fortuna ligy pridal zásluhou Kessela a Lawrencea ďalšie dva góly. Trenčín tak zdolal Jaslovského Bohunice rozdielom triedy a v rámci Slovnaft Cupu tak postupuje cez nepríjemného súpera ďalej.
    Náš prenos sa končí, ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa. (17:06:50)

90+3

90+3
    Trenčín dal gól!
    Domáci hráči zrejme stratili v závere zápasu koncentráciu. Inak výborne fungujúca obrana inkasuje v zápase tretíkrát po strele Lawrencea.

90+2
    Trenčania tak napokon dokázali využiť hernú prevahu, ktorú mali počas celého zápasu a v nadstavenom čase spečatili svoje víťazstvo a minútu pred koncom stretnutia vedú o dva góly.

90
    Rozhodca v závere zápasu nadstavuje tri minúty.

90+1
    A Trenčín sa napokon presadzuje z hry, keď v prvej minúte nadstaveného času strieľa gól Gino Van Kessel a pečatí víťazstvo svojho tímu na ihrisku Jaslovských Bohuníc.

89
    Trenčania sa dostali k strele zo strednej vzdialenosti, no lopta letí mimo bránu.

88
    Do konca duelu ostávajú dve minúty, Trenčania majú stále loptu vo svojej moci a kontrolujú záver stretnutia.

87
    Dnešné stretnutie speje ku koncu, Trenčania vďaka jednogólovému náskoku zrejme dokráčajú za víťazstvom.

86
    Trenčania ale dávajú útočnou aktivitou jasne najavo, že nehodlajú vyčkávať do konca stretnutia a budú sa snažiť o spečatenie víťazstva.

85
    Do konca stretnutia ostáva už len päť minút, Trenčania stále vedú o jeden gól. Podarí sa domácim hráčom ešte vyrovnať?

83
    Jaslovské Bohunice sa snažia dostať do útoku, no stred poľa Trenčanov funguje na jednotku a domácim hráčom nedovoľuje dostať sa do žiadneho rýchleho protiútoku.

82
    Blíži sa záver zápasu, favorit z Trenčína zatiaľ vyhráva najchudobnejším jednogólovým rozdielom. Podarí sa Jaslovským Bohuniciam ešte vyrovnať? Hostia sú zatiaľ celý zápas lepším tímom.

81
    A teraz domáci hráč sa teraz prezentoval škaredým faulom, za ktorý bol odmenený žltou kartou Jakub Krajčovič.

80
    Rohový kop ale hostia nedokázali využiť, bude sa pokračovať v hre.

80
    Kanonier domácich Adam Pavlík odchádza z ihriska. O strelenie gólu sa na hrote bude snažiť Ivan Koleno.

79
    Napokon hostia urýchlili akciu a lopta napokon končí za bránkovou čiarou, bude sa kopať roh.

78
    AS Trenčín teraz prihrávkami v strede poľa pomaly uspáva obranu Jaslovských Bohuníc.

76
    Trenčania stále držia loptu na súperovej polovici, no nikam sa už ponáhľať nemusia, od 65. minúty po premenenom pokutovom kope vedú o jeden gól.

75
    15 minút pred koncom zápasu Trenčania vedú o jeden gól, Jaslovské Bohunice majú stále nádej na vyrovnanie, no hostia ich zatiaľ k ničomu nepúšťajú.