Trnava – Senica | 4:2 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Pohronie | 1:4 (kon.) | | | MFK Košice B – Trebišov | 3:0 (kon.) | | | Lok. Košice – R. Sobota | 3:1 (kon.) |
Teplice – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Hr. Králové | 2:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Dukla Praha | 2:0 (kon.) |
Swansea – Manchester City | 2:4 (kon.) | | | Manchester United – Arsenal | 1:1 (kon.) |
Villarreal – Malaga | 2:1 (kon.) | | | Elche – Bilbao | 2:3 (kon.) | | | La Coruña – Levante | 2:0 (kon.) |
Atlético Madrid – Barcelona | 0:1 (kon.) | | | Sociedad – Granada | 0:3 (kon.) | | | Córdoba – Rayo Vallecano | 1:2 (kon.) |
Getafe – Eibar | 1:1 (kon.) | | | Espanyol – Real Madrid | 1:4 (kon.) | | | Valencia – Vigo | 1:1 (kon.) |
Sevilla – Almería | 2:1 (kon.) |
Sassuolo – AC Miláno | 3:2 (kon.) | | | Turín – Chievo | 2:0 (kon.) | | | Hellas Verona – Empoli | 2:1 (kon.) |
Bergamo – CFC Janov | 1:4 (kon.) | | | Cagliari – Palermo | 0:1 (kon.) | | | AS Rím – Udinese | 2:1 (kon.) |
Brugge – Gent | 2:3 (kon.) | | | Anderlecht – Liége | 1:1 (kon.) | | | Charleroi – Kortrijk | 5:2 (kon.) |
Setúbal – Arouca | 2:1 (kon.) | | | Moreirense – Praia | 1:1 (kon.) | | | Ferreira – Coimbra | 3:2 (kon.) |
Lisabon – Braga | 4:1 (kon.) | | | Belenenses – Porto | 1:1 (kon.) | | | Guimarães – Benfica | 0:0 (kon.) |
Penafiel – Gil Vicente | 2:1 (kon.) | | | Marítimo – Rio Ave | 4:0 (kon.) |
S. Moskva – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) | | | Ufa – Zenit | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Torpedo Moskva | 2:2 (kon.) |
Ústí n. L. – Sokolov | 4:3 (kon.) | | | Most – Frýdek-Místek | 3:2 (kon.) | | | Kolín – Žižkov | 0:4 (kon.) |
Rapid Viedeň – Austria | 4:1 (kon.) |
Heerenveen – Twente | 1:3 (kon.) | | | Cambuur – Willem II | 1:2 (kon.) | | | Dordrecht – Amsterdam | 2:1 (kon.) |
Breda – Groningen | 4:5 (kon.) | | | Zwolle – Feyenoord | 3:0 (kon.) | | | Excelsior – Alkmaar | 1:4 (kon.) |
Heracles – GA Eagles | 1:0 (kon.) | | | Arnhem – Utrecht | 3:3 (kon.) | | | Den Haag – Eindhoven | 2:3 (kon.) |
Lukáš Pancurák
Hľadáme spravodajcu pre tím FC Lokomotíva Košice. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Rimavská Sobota. Viac informácií tu.
Góly:
9. Labun, 30. Labun (pen.), 58. Kinský – 47. Čertík
Rozhodca: Očenáš – Jánošík, Sluk – Nemček
Diváci: 100
Karty: 12. Horváth (LKE), 78. Hloušek (LKE) – 30. Slovák (RSO), 72. Glintić (RSO), 86. Sivčevič (RSO) 33. Slovák (RSO)
Nepremenená penalta: 74. Labun (LKE), brankár Glintić zneškodnil
FC Lokomotíva Košice:
Giertl – Horváth, Kolek, Pavol Šuľák, Peter Šuľák, Ruskovský, Petričko, Zajac, Hloušek (K), Labun, Vilkovský
Náhradníci: Cmarko, Špavelko, Kavka, Hejnus, Kinský, Kovalik
Tréner:
MŠK Rimavská Sobota: Glintić – Slovák, Poremba, Čery, Köböl, Bajza, Čertík, Štrbák (K), Hladík, Sivčevič, Kolorédy
Náhradníci: Krchňák, Gazda, Petrán, Prošovský
Tréner:
Náhradníci: Cmarko, Špavelko, Kavka, Hejnus, Kinský, Kovalik
Tréner:
MŠK Rimavská Sobota: Glintić – Slovák, Poremba, Čery, Köböl, Bajza, Čertík, Štrbák (K), Hladík, Sivčevič, Kolorédy
Náhradníci: Krchňák, Gazda, Petrán, Prošovský
Tréner:
Rozhodca: Očenáš – Jánošík, Sluk – Nemček
Diváci: 100
S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:51:01)