Villarreal – Malaga 2:1 (kon.) | Elche – Bilbao 2:3 (kon.) | La Coruña – Levante 2:0 (kon.)
Atlético Madrid – Barcelona 0:1 (kon.) | Sociedad – Granada 0:3 (kon.) | Córdoba – Rayo Vallecano 1:2 (kon.)
Getafe – Eibar 1:1 (kon.) | Espanyol – Real Madrid 1:4 (kon.) | Valencia – Vigo 1:1 (kon.)
Sevilla – Almería 2:1 (kon.)
Getafe CF
1:1 (1:1)
SD Eibar
Nedeľa 17.05.2015, 19:00Španielska LaLiga

Po divácky nezáživnom futbale v podaní oboch tímov je koniec. Mužstvá si do tabuľky pripíšu zhodne po jednom bode. Zápas sa skončil výsledkom 1:1 po góloch v prvom polčase. Pri ďalšom sledovaní Onlajnov Dovidenia. (20:52:00)

90+3

90+2
    Podobne ako súper, aj hostia využívajú aj tretie striedanie. Felip vystrieda Castra.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Hostia využívajú aj posledné možné striedanie. Boateng nahradí v poli Ferdnándeza.

87
    Pri lopte je Eibar. Na dostrel brány súpera ich ale Getafe nepúšťa.

85
    Nepresný center do šestnástky Berjóna končí v moci brakánra súpera Guaitu, ktorý sa snaží rozohrať rýchly protiútok.

84
    Útočnú snahu hostí zastavuje nedovoleným zákrokom Escudero. Výhoda voľného kopu pre Eibar.

82
    Oživiť hru striedaním sa snaží aj tréner na druhej strane. Valázquesa nahradí Vigaray.

80
    Do konca zápasu ostáva posledných 10 minút. Herný prejav mužstiev v druhej polovici druhého polčasu sa , so všetkou úctou, podobá dorasteneckej úrovni.

78
    Faul domácich odpískal hlavný arbiter Gomez. Previnil sa Rodríguez.

77
    Druhé striedanie na strane hostí. Tréner Eibaru sa snaži oživiť hru a tak posiela na trávnik Añibarra. Z ihriska sa porúča Navas.

75
    Lopta je na kopačkách domácich. Tí sa na svojej polovici snažia krátkymi prihrávkami uspať súpera a založiť protiútok. No zatiaľ to vyzerá tak, že uspali aj sami seba.

73
    V štatistike držania lopty v druhej polovici tak isto vedú hostia- 46%:54.

71
    V druhom polčase prebrali iniciatívu jednoznačne hostia. Uvidíme, či sa im podarí nakloniť misky váh na ich stranu.

69
    Berjón to skúša z hranice veľkého vápna, ale strela putuje vedľa pravej žrde. Lopta je za bránkovou čiarou a Getafe má výhodu odkopu od bránky.

67
    Prichádza prvé striedanie domáceho mužstva. Diawaru nahradí I. López.

66
    Ofsajdová pasca hostí zaklapla. Uviazol v nej hrotový útočník Getafe Diawara.

64
    Teraz sa zahraním rukou previnil Lara. Pozornému oku rozhodcu to neuniklo a tak prisúdil voľný kop domácim.