Villarreal – Malaga 2:1 (kon.) | Elche – Bilbao 2:3 (kon.) | La Coruña – Levante 2:0 (kon.)
Atlético Madrid – Barcelona 0:1 (kon.) | Sociedad – Granada 0:3 (kon.) | Córdoba – Rayo Vallecano 1:2 (kon.)
Getafe – Eibar 1:1 (kon.) | Espanyol – Real Madrid 1:4 (kon.) | Valencia – Vigo 1:1 (kon.)
Sevilla – Almería 2:1 (kon.)
Valencia CF
1:1 (0:1)
Celta Vigo
Nedeľa 17.05.2015, 19:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španielska LaLiga

Zápas vo Valencii sa skončil. Domáci dokázali v druhom dejstve vyrovnať na 1-1 zásluhou gólu z 71. minúty, ktorý zaznamenal obranca Otamendi. Valencia bola v druhom polčase lepším tímom, mala niekoľko veľkých príležitostí, ale na výhru v dnešnom zápase to nestačilo. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 6 žltých kariet, z toho 5 na strane hostí. To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (20:51:00)

90+3

90+3
    Mallo vidí žltú kartu za faul na hráča Valencie.

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Domáci sa len ťažko dostávajú k lopte, pretože hráči Viga ich veľmi dobre držia v strede ihriska a loptu odkopávajú za postrannú čiaru.

90+2
    Beží druhá minúta nadstaveného času. Pri lopte sú hráči Viga, ktorí si dnes z Valencie zrejme odnesú bod za remízu 1-1.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Féghouli vybojoval rohový kop pre Valenciu. Ani tento pokus však nepriniesol úspech, a domáci sa musia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú domáci, ktorí sa ešte snažia pridať druhý gól, ktorý by im zabezpečil víťazstvo.

89
    Domáci s loptou na kopačkách postupujú do útoku. Hostia ich dobre napádajú už v strede ihriska, a znepríjemňujú im rozohrávku.

88
    Pekná akcia hostí, ale v 16ke Valencie si nedokázali presne prihrať a sami sa vytlačili z dobrej streleckej pozície.

87
    Fernández vidí žltú kartu za faul na hráča Valencie v strede ihriska.

86
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Larrivey, a nahradí ho Charles.

86
    Alvarez teraz nevybehol príliš dobre, centrovanú loptu nechytil do rukavíc, a hostia mali šťastie, že hráči Valencie si so situáciou neporadili lepšie a neposlali loptu do siete.

85
    Hráči Valencie sa dostali až do 16ky hostí, ale tam si nedokázali vytvoriť priestor na zakončenie.

84
    Až teraz sa domácim podarilo získať loptu, a brankár Alves ju okamžite posiela svojim spoluhráčom.

83
    Hostia sa šikovne držia na útočnej polovici a zbierajú cenné sekundy. Domáci sa snažia čo najrýchlejšie dostať loptu pod kontrolu.

81
    Do útoku sa pustili hostia, ktorí sa snažia najmä zbierať sekundy a držať loptu ďaleko od svojej brány.

80
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza López, a nahradí ho Gómez.

80
    Parejo centroval do 16ky Viga, ale jeho pokus nenarobil brankárovi hostí žiadne problémy.