Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzneck – Ufa 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Togliatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Kazaň – Nižnekamsk 1:2 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.) | Jaroslavľ – Soči 1:2 (po pr.) | Novgorod – Záhreb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – D. Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Helsinki 2:1 (2:0 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk
3:4 (0:1, 1:0, 2:2 - 0:1)
Lada Togliatti
Nedeľa 15.02.2015, 13:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Vážení športoví priatelia, tak napokon sa zápas skončil až v predĺžení, keď v jeho samotnom závere rozhoodl gólom Vorobiov.

Ďakujem Vám za pozornosť a pripomínam, že dnes je na programe aj 50. kolo a my vám prinášame on-line prenosy z kadého stretnutia. Dočítania! (15:28:25)

VOROBIOV - 3:4

64:52
    Togliatti dáva gól! Tak nakoniec v posledných sekundách stretnutia sa podarilo hokejistom Lady rozhodnúť! Vasilij Strelcov potiahol akciu po pravom krídle, následne za bránou prenechal DMITRJOVI VOROBIOVI, ktorý šikovným a prekvapivým bekhendovým zakončením spoza brány prekonal Košečkina!
    Asistencia: Vasilij Strelcov.

64:28
    Domáci sú s pukom v útočnom pásme, snažia sa ešte v závere rozhodnúť.

63:34
    Slovenský reprezentant Karol Sloboda mohol definitívne rozhodnúť o osude zápasu, spracoval si puk pred bránkoviskom, ale následne minul bránu.

63:19
    Nikitenko získal puk na útočnej modrej čiare, následne ho však odzbrojili hokejisti súpera.

62:38
    Tentokrát je Barancev v úlohe rozohrávača, zahajuje totižto akciu Togliatti.

62:15
    Barancev vystrelil z pravého kruhu, ale jeho zakončenie tesne minulo Košečkinovu bránu.

61:17
    Danis Zaripov sa šikovne dostal do medzikružia, odkiaľ vystrelil, ale jeho zakončenie švihom nebolo presné.

60:37
    Kovář hľadal prihrávkou do brejku Sergeja Moziakina, ten sa však vyskytol v postavení mimo hry, čo čiarový rozhodca okamžite odpískal.

60:11
    Domáci vyhrali vhadzovanie a začínajú z obranného pásma.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa nám tretia tretina, v ktorej dokopy padli až štyri góly. Na domácej strane sa v 54. a 59 minúte presadil Kovář, za hostí skóroval v 49. minúte Alexander Strelcov a v 55. Barancev.
    O malú chvíľu začne päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:40
    Platonov sa zmocnil puku na pravom kruhu, následne zakončoval smerom na bránu, ale pozorný Ivannikov ustrážil svoju svätyňu.
    KOVÁŘ - 3:3

58:58
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Je však vyrovnané a uvidíme predĺženie! Zaripov strieľal z pravého kruhu, toto zakončenie vyrazil Ivannikov pred seba, kde bol Brent, ten posunul ku ľavej žrdi JÁNOVI KOVÁŘOVI, ktorý nekompromisnou dorážkou znovu vyrovnal stav stretnutia!
    Asistencie: Tim Brent a Danis Zaripov.

58:52
    Končí sa presilová hra pre Magnitogorsk.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 29. Ibragimov (Timkin), 54. Kovář (Zaripov, Antipin), 59. Kovář (Brent, Zaripov) – 2. Ogurcov (Shenfeld, Podhradský), 49. A. Strelcov (Bocharov), 55. Barancev, 65. Vorobiov (V. Strelcov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Antipin, Birjukov, Moziakin, Kovář, Zaripov – Batyršin, S. Tereščenko, Platonov, Potekin, Stapleton – Lee, Chabarov, Timkin, Kaletnik, Brent – Ibragimov, Jakuceňa, Kamenev, Junkov, Osala
    Lada Togliatti: Ivannikov (Glass) – Barancev, Hunkes, Černikov, Golubev, Petrov – Podhradský, Ogurcov, Belousov, Nikitenko, Shenfeld – Vorobiov, Romanov, Šarov, Valuický, Zaťovič – Sloboda, A. Strelcov, Bocharov, Mastriukov, V. Strelcov

Rozhodca: Karabanov, Safiullov – Koršak, Černyšev