Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzneck – Ufa 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Togliatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Kazaň – Nižnekamsk 1:2 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.) | Jaroslavľ – Soči 1:2 (po pr.) | Novgorod – Záhreb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – D. Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Helsinki 2:1 (2:0 po s.n.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
KHL Medveščak Záhreb
Nedeľa 15.02.2015, 15:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi HC Torpedo Nižnij Novgorod a KHL Medveščak Záhreb, a to výsledkom 3:1 v prospech domácich. Tí boli po celý zápas lepším mužstvom a dnes zvíťazili zaslúžene. S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (17:28:48)

60:00

59:40
    Zápas sa už len dohráva.

58:59
    Zdá sa, že hosťom sa ani nepodarí odvolať Heetera. Skvele zvládnutý záver stretnutia zo strany Novgorodu.

58:01
    Hostia by si radi vzali oddychový čas, nedarí sa im však prerušiť hru.

57:05
    Salminen mohol rozhodnúť, Heeter bol však proti a puk vyrazil betónom.

56:28
    Thomas však na modrej čiare nikoho nenašiel a po puk sa bude musieť vrátiť až k Heeterovi.

55:31
    Hostia v plnom počte. Teraz už nemajú na čo čakať a okamžite sa musia vrhnúť v pätici do útoku.

54:00
    Našťastie pre Medveščak majú domáci problém udržať puk na hokejkách po dobu dlhšiu ako 10 sekúnd, a tak je zatiaľ vypichovanie pukov jednoduché.

53:31
    Morrisonn (ZAG) sa teraz previnil držaním, za ktoré si na dve minúty odpočinie od hry. Týmto zákrokom teraz svojim spoluhráčom absolútne nepomohol.

53:00
    Thomas si poklepaním hokejky po ľade vypýtal puk na modrú čiaru, kam napokon mierila milimetrová prihrávka. Thomas pálil z voleja príklepom, puk mu však nesadol a za Kasutinov chrbát neprepadol.

51:40
    Dokázali to aj tentokrát, kedy poslali nepresnú strelu. Tá bola pred bránkou ešte zrejme tečovaná Hietanenom.

51:00
    Do konca riadnej hracej doby ostáva menej ako 10 minút. Či to bude zároveň aj čas do konca zápasu zatiaľ nevedno. Záhreb je totiž v týchto minútach smerom dopredu veľmi aktívny.

50:20
    Buly pre Medveščak, ten už nemá na čo čakať a okamžite sa vydal do pásma, kde jeho hráči pekne, no až príliš zakombinovali a následná strela Kasutinovi problémy nenarobila.

49:30
    Rýchla kontra hostí zastavená ofsajdom.

48:40
    Domáci po dlhej kombinácii vo vlastnom pásme nakukli aj za útočnú modrú, kde bol ale obranný val rozostavený kvalitne a následná strela tak skôr bola naslepo.

47:48
    Domáci sú hneď pokojnejší. Naopak, Záhreb bude musieť ešte poriadne zabrať, ak chce s dnešným výsledkom niečo urobiť.
    KRASNOSLOBODCEV - 3:1

46:46
    Torpédo Novgorod dal gól!
    Domácim sa aj napriek tomu podarilo navýšiť vedenie na rozdiel dvoch gólov. Postarak sa o to VADIM KRASNOSLOBODCEV. Asistencie: Alexej Pepelajev

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 8. Imonen (Salminen.), 27. Vasiljev (Dvurečenskij), 47. Krasnoslobodcev (Pepelajev) – 40. Wright

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Birjukov) – Hietanen, Pepeljajev, Vasiljev, Bernackij, Grigorjev, Bazijevskij, Aljajev – Kňazev, Stoljarov, Dmitrij Kazjonov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Filatov – Savinainen, Denis Kazjonov, Potapov
    KHL Medveščak Záhreb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Carle, Martinović, Popović, Hutchinson, Kinrade – Thomas, Wright, Hedberg – Segal, Pelletier, St. Pierre – Glumac, Murray, Perkovich – Katić

Rozhodca: Zacharov, Kiseljov – Kuchava, Novikov