Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzneck – Ufa 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Togliatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Kazaň – Nižnekamsk 1:2 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.) | Jaroslavľ – Soči 1:2 (po pr.) | Novgorod – Záhreb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – D. Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Helsinki 2:1 (2:0 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Nedeľa 15.02.2015, 15:00 • TatNeft Arena • KHL

Skončil sa nám výborný zápas. Domáci hokejisti sa dve tretiny nemohli dostať do tempa. Po zníženi v tretej tretine si vytvorili neskutočný tlak, vyrovnať sa im však už nepodarilo. Prajem vám pekný zbytok nedele. (17:23:32)

Obojstranné vylúčenie.
    Kirill Dyakov dostáva 2 minúty za simulovanie (NIžnekamsk)
    Igor Mirnov dostáva 2 minúty za hákovanie (Kazaň)

54:21
    Ojedinelá akcia hostí v tretej tretine. Zdunov zaviezol puk do pásma domácich prenechal ho Berezinovi, ktorý z prvej vypálil, ale Nillson jeho strelu kryje.

53:11
    Neskutočný tlak domácich a môžem povedať, že vyrovnávajúci gól visí na vlásku.

52:02
    Tokranov vypálil od modrej čiary, Kolppanen strelu vyrazil a k dorážke sa dostal Mirnov! Fínsky brankár však vytiahol výborný zákrok!

51:02
    Domáci sú s pukom za vlastnou bránou a zakladajú útok.

48:11
    Hostia sa k ničomu nedostávajú. Domáci hrajú momentálne výborne a hostí ohrozili aj pri vlastnom oslabení.

47:40
    Michael Varnakov dostáva 2 minúty za hákovanie a osobný 10 minútový trest za nešportové správanie.

46:33
    Domácim narástli krídla a opäť tlačia hostí v ich pásme.
    MIRNOV - 1:2

45:43
    Bars Kazaň dala gól!
    Domáci využivajú presilovú hru! IGOR MIRNOV využil krásnu prihrávku Jakuba Rylova a prestrelil fínskeho brankára Kolppanen.
    Asistencie: Jakub Rylov, Petr Vrána

45:29
    Nikulin vypáli, neskutočnú bombu a trafil brvno Kolpannenovej brány!

45:11
    Domáci ostrelujú Kolpannena, ten však stále drží čistý štít!

44:18
    Hosťujúci Bryntsev dostáva 4 minúty za nebepečnú hru s vysokou hokejkou.

Lissko

Góly a asistencie: 46. Mirnov (Rylov, Vrána) – 6. Zdunov (Bilalov, Rybin), 10. Zdunov (Rybin)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Tokranov, Brookbank, Mirnov, Vrána, Kosticyn – Nikulin, Kornejev, Gluchov, Varnakov, Azevedo – Denisov, Rylov, Svitov, Koltsov, Lukojanov – Palgin, Obuchov, Tkačov, Petrov
    Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen (Sudnitsin) – Kalašnikov, Eronen, Anderson, Grigorenko, Sexton – Berezin, Bilalov, Milovzorov, Polyganov, Ivanov – Bryntsev, Yevseyenkov, Žukov, Rybin, Zdunov – Dyakov, Kulikov, Shiksatdarov, Alševsky

Rozhodca: Akuzovsky. Naumov – Golyak, Dedyulya