Chicago – Dallas 3:6 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (1:0 po s.n.) | Detroit – Buffalo 6:4 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 7:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:6 (2:3, 1:0, 0:3)
Dallas Stars
cz Pondelok 19.01.2015, 00:10 • United Center, Chicago • NHL

41:22
    Dallas si zahraje přesilovou hru. Johny Oduya (CHI) dostává dvě minuty za podražení. Jak Stars s touto možností naloží?

30:59
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici míří hostující Garbutt (DAL). Na řadě je další komerční přestávka. Stále sledujeme poměrně vyrovnané utkání.

29:08
    Shawn Horcoff (DAL) doslova sestřelil Patricka Sharpa (CHI), což si domácí asistent kapitána nenechal líbit. Posléze tak vypukla nefalšovaná šarvátka, v níž by se nejspíše obtížně určoval vítěz. Oba borci putují na trestnou lavici.

15:13
    Jordie Benn (DAL) dostává dvě minuty za poměrně kuriózní zákrok. Hostující zadák projel kolem Mariána Hossy a zasáhl jej holí. Hlavní sudí tento faul posoudil jako nedovolené bránění. Další přesilová hra pro Jestřáby.

09:17
    Patrick Kane se tlačil do zajíamvé pozice, přičemž byl faulován. Ryan Garbutt (DAL) obdržel dvě minuty za hákování. Domácí tak mají ideální možnost k vyrovnání.

06:43
    Dallas si navíc zahraje přesilovou hru. Za hru vysokou holí dostává menší trest Brandon Saad (CHI).

Libor Kucza

Góly a asistencie: 13. Kane (Seabrook, Bickell), 17. Saad (Sharp, Seabrook), 28. Saad (Toews, Hjalmarsson) – 7. Seguin, 11. Eakin (Benn, Goligoski), 20. Fiddler (Klingberg, Moen), 43. Eakin (Seguin, Benn), 51. Cole (Spezza, Klingberg), 59. Horcoff (Goligoski, Eakin)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Oduya, Rozsíval, Erixon – Saad, Toews, Hossa – Bickell, Richards, Kane – Sharp, Teräväinen, Smith – Nordström, Krüger, Shaw
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindbäck) – Goligoski, Klingberg, Jordie Benn, Demers, Jokipakka, Oleksiak – Jamie Benn, Seguin, Sceviour – Cole, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Fiddler, Moen

Rozhodca: Charron, O'Halloran – Sericolo, McElman