Liberec – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:0 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:6 (kon.)
Třinec – Sparta Praha 0:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 2:1 (po pr.)
HC Litvínov
4:6 (1:0, 3:2, 0:4)
Piráti Chomutov
cz Pondelok 05.01.2015, 17:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů (CZ)

59:03
    Ještě jedna přesilovka pro domácí. Na dvě minuty je vyloučen Tatár za podražení.

56:51
    Štěpka jel sám na Dvořáka, jenže byl podražen Václavem Cestrem, který je za tento přestupek poslán na dvě minuty na trestnou lavici.

50:13
    Chomutovští si zahrají přesilovku 5 na 3. Na trestnou lavici míří David Vostárek, který si odsedí dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

49:13
    Domácím docházejí nervy... David Weitz se rozjel na jednoho z hostujících hráčů a tvrdě ho poslal na mantinel. Chomutovský útočník zůstává ležet na ledě, ten domácí je zase poslán na trestnou lavici za napadení.

41:30
    Bednář se v rohu kluziště ujal puku a hnal na Klečku. To mu ale překazil nedovoleným zákrokem Dominik Čapek, který si odsedí dvě minuty za podražení.

35:42
    Přesilovku si zahrají také domácí! Na trestnou lavici je poslán Dubeň na dvě minuty za podražení.

31:42
    Hosté si zahrají přesilovku. Na dvě minuty vyloučen David Cvrk za nedovolené bránění.

10:52
    Vyloučen Šťovíček na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

03:34
    První přesilovka také pro Piráty! Na dvě minuty na trestnou je poslán Karel Šefl za nedovolené bránění.

01:56
    Máme tu první přesilovku, a to pro domácí. Vyloučen Antonín Drobný na dvě minuty za hákování.

Martin Stříbrný

Góly a asistencie: 3. Trübenekr (Cvrk, Kokeš), 25. Sládek (Kučera, Šefl), 29. Čapek (Sládek, Kučera), 30. Štěpka (Weitz, Šimeček) – 23. Šťovíček (Dubeň), 39. Šťovíček (Huňady), 43. Šťovíček (Wágner, Havel), 44. Cestr (Tupý, Strunz), 49. Wágner (Šťovíček), 51. Havel (Černý, Huňady)

HC Litvínov: Klečka – Jonák, Moravec, Šesták, Fučík, Šefl, Sklenička, Vostárek, Kokeš, Cvrk – Kučera, Trübenekr, Weitz, Stříbrný, Sládek, Ujfaluši, Sýkora, Šimeček, Štěpka, Čapek.
    Piráti Chomutov: Lukeš (30. Dvořák) – Ringler, Hierman, Cestr, Dubeň, Havel, Černý, Drobný, Kozák – Wágner, Šťovíček, Tupý, Dimitrov, Tatár, Bednář, Kellerstein, Huňady, Macháček, Strunz.

Rozhodca: Orlický – Rozlílek, Toman.