Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Ufa – Barys 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 0:0 (odl.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 3:2 (po pr.) | D. Moskva – Novgorod 5:3 (kon.)
Helsinki – Kazaň 2:4 (kon.) | Viťaz – A. Mytišči 2:1 (2:1 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Viťaz Podolsk.

63:05
    Aktívnejším celkom v predĺžení sa aj vďaka presilovej hre javia hostia. Säteri svojimi zákrokmi domácich už pár krát podržal.

62:46
    Ďalšie vylúčenie domácich. Jakubov sa previnil narazením. Inkasuje trest 2+10 minut osobný trest.

62:25
    Oddychový čas hostí.

62:25
    Na trestnú lavicu putuje Šitikov. Presilová hra pre hostí.

61:24
    Oba tímy vstúpili do predĺženia s veľkým nasadením. Body potrebujú ako soľ.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po 60. minutách je stav nerozhodný. Bude pokračovať predĺženie a následne nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:03
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby.

57:13
    Pri puku sú hostia. Prihrávka na Jarullina, ktorý o puk prichádza. Do kontry sa púšťa Podolsk.

55:56
    Domáci v plnom počte.

55:03
    Domáci vyhadzujú puk z obranej tretiny.

53:56
    Prichádza príležitosť hostí na vsetrelenie druhého gólu. Na trestnú lavicu putuje Afinogenov.

52:29
    Hra sa presúva od brány k bráne. Hokejisti oboch tímov však myslia na zadné vrátka a zodpovedne sa vracajú do defenzívy.

50:54
    Po zákroku Säteriho na druhej strane sa bude vhadzovať v obranom pásme domácich.

48:11
    Engrena teraz ohrozil projektil z čepele Kempeho. Istý Engren kryje aj túto delovicu.

46:38
    Sériu striel domácich teraz peknými zákrokmi zneškodnil Engren, ktorý podržal svoj tím nad vodou.
    POTAPOV - 1:1

44:42
    Atlant Mytišči dál gól!
    Hostia sa dočkali! Zásluhou PETR VRANA, ktorý sa najrýchlejšie zorientoval v neprehľadnej situácii pred bránou a prekonal brankára súpera. 1:1. Asistencie: Potapov, Sošnikov.

44:21
    Veľký tlak hostí. Podolsku sa nedarí vyhodiť puk z pásma.

42:49
    Jeden z útočníkov domácich vyslal tvrdú strelu na bránu Engrena. Brankár hostí mal nezakrytý výhľad a bez problémov strelu chytá.

40:33
    Prvé buly v tretej tretine vyhrali hostia. Uvidíme, či sa im podarí vsietiť vyrovnávajúci gól.

40:01

40:00

39:42

39:03
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

37:42
    Kucherjavenko sa previnil faulom a tak ponúka ďalšiu príležitosť na vyrovnanie hosťom.

36:27

35:29
    Domáci sa oslobodzujú. Puk končí pri Engrenovi.

34:27
    Hosťom je ponúknutá ďalšia presilová hra. Kousal putuje na tretnú lavicu na 2 minúty.

32:31
    Obrovská príležitosť domácich na zvýšenie vedenia! Do prečíslenia sa dostali hráči Podolsku. Akciu zakončoval Kousal, ktorého strelu Engren chytá. Stav ostáva nezmenený.

32:15
    Aktívnejší tím je v týchto chvílach Mytišči. Nepúšťajú svojho súpera do žiadnej vážnejšej akcie.

30:04
    Obaja vylúčení hráči sú späť na ľadovej ploche. Hrá sa 5-5.

28:04
    Vzájomné vylúčenie nariaďuje hlavný rozhodca. Na trestnú lavicu odchádzajú Golovkov a Levitsky.

26:49
    Do útoku zavelili aj hostia. Nebezpečnú kontru zakončoval Nemec. Säteri si však drží čisté konto.

24:08
    Podolsk aj naďalej vyvíja tlak na bránu Enrega. Druhý gól sa im zatiaľ vsietiť nepodarilo.

22:00
    Hostia v plnom počte.

20:55
    Domáci zavreli súpera v tretine a snažia sa pridať druhý gól.

20:01

Po prvej tretine je stav 1:0 pre domácich po góle Korolyova.
    Strely na bránu po prvej tretine: 14:10

20:00

19:59
    Domáci budú mať výhodu presilovej hry. V závere prvej tretiny je vylúčený Bodrov za hákovanie.

19:04
    Prebieha posledná minúta do konca prvej tretiny.

17:43
    V týchto momentoch je aktívnejším tímom Mytišči. Domáci sa snažia ustrážiť si jednogólové vedenie do sirény, ktorá ohlási koniec prvej tretiny.

15:15
    Teraz sa Säteri blyskol krásnym semafórom. Po hrubke v obrane Podolsku tvrdo pálil Sošnikov. Puk končí v lapačke brankára domácich.

15:05

13:05
    Domáci si znovu zahrajú v oslabení. Tentokrát sa sa previnil Seleznjov.

12:42
    Aktívnejším tímom zostáva domáci celok. Engren musí čeliť sérii nepríjemných striel.

12:07

11:15
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

10:24
    V prvej polovici prvej tretiny sa podarilo domácim prestrielať súpera v pomere 10-4.

10:07
    Prichádza vylúčenie aj na strane domácich. Tersty si odpyká Semenov.

08:21

07:03
    Hosťom sa darí vyhodiť puk až k Säterimu.

06:21
    Uvidíme prvé vylúčenie zápasu. Na trestnú lavicu odchádza Jarullin a domáci budú mať výhodu presilovej hry.

04:20
    K strele sa dostali aj hostia. Pozorný Säteri ale puk za svoj chrbát nepúšťa.
    KOROLJOV - 1:0

02:38
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Domáci sa dostávajú do vedenia. Nevýrazný výkon hostí sa odzrkadluje na výsledku. ANTON KOROLJOV zamieril presne a už v úvode zápasu posiela domácich do jednogólového vedenia. Asistencie: Mamin, Kempe.

02:18
    Hráči Mytišči vyzerajú, že sa na ľade zatiaľ iba hľadajú. Ich hra nemá žiadnu myšlienku.

01:46
    Domácim sa darí udržať v útočnom pásme. K vážnejšiemu ohrozeniu brány Engrena zatiaľ neprišlo.

00:31
    Úvodné vhadzovanie vyhral tím domácich. Uvidíme, ako sa im bude dariť v zápase.

00:01

Viťaz Podolsk: Säteri (Lisutin) – Berdjukov, Vereshagin, Tsyganov, Horák, Kempe – Semenov, Grebeškov, Makejev, Kousal, Afinogenov (C) – Seleznjov, Golovkov, Šitikov, Jakubov, Vyglazov – Kudinov, Kucherjavenko, Makarenko, Koroljov – Mamin.

Atlant Mytišči: Engren (Artemev) – Gilroy, Korobov, Černov, Engqvist, Šmeljov – Novopašin, Nemec, Potapov, Vrána, Sošnikov – Tjuljapkin (C), Jarullin, Radulov, Jašin, Bodrov – Sorokin, Lešenko, Taratuchin, Levitsky.

Rozhodca: Gofman, Rogačjov – Birin, Medvedev.

ATLANT MYTIŠČI:
    Hosťujúci tím sa nachádza na 13. mieste tabuľky západnej konferencie. Na konte majú 41. V poslednom zápase podlahli na ľade Slovanu Bratislava domácim 2:1pp.

VÍŤAZ PODOLSK:
    Domáci sa nachádzajú na 7. priečke tabuľky západnej konferencie. Na konte majú 48 bodov. V poslednom zápase podľahol Podolsk na domácom ľade Čerepovcu 2:5.

Dobrý deň. Moje meno je Denis Vaďovský a budem pre Vás komentovať zápas KHL medzi Víťaz Podolsk a Atlant Mytišči.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 3. Koroljov (Mamin, Kempe), rozh. náj. Vyglazov – 45. Vrana (Potapov, Sošnikov)