Tappara – Frölunda 1:5 (kon.) | Jyväskylä – Skellefteå 5:4 (kon.) | Kärpät – Vienna 3:1 (kon.)
TPS – Rauma 1:5 (kon.) | Sparta Praha – Linköping 1:2 (kon.) | Fribourg – IFK Helsinky 2:2 (kon.)
Ženeva – SaiPa 2:0 (kon.) | Luleå – Salzburg 2:4 (kon.)
TPS Turku
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Lukko Rauma
cz Utorok 04.11.2014, 17:30 • HK Arena Turku • Liga majstrov

57:10
    Jerry Ahtola (RAU) vyloučen na dvě minuty za faul na soupeře u mantinelu.
    VAHALAHTI - 1:5

54:07
    Tým Lukko Rauma právě vstřelil branku!
    Další přesilovkou již hosté nepohrdli. Ville Vahalahti se dostal po závaru před brankou k odraženému puku a byť to byl velmi ostrý úhel, dezoirentovaného Lassilu prostřelil. Asistence: Aaron Gagnon, Juho Tommila.

53:25
    Otto Karvinen (TPS) míří znovu na trestnou lavici. Nyní při nájezdu Koivisty tvrdě hostujícího útočníka narazil, až upadl a vyrazil domácí branky ze svého normálního postavení.

47:38
    Další trest pro domácí. Otto Karvinen (TPS) při závaru před Lassilou fauloval a míří na trestnou lavici.

46:37
    Vyloučen Tadas Kumeliauskas (TPS), který tvrdě narazil hostujícího hráče na mantinel za brankou TPS, domácí forvard může být rád za pouhý dvouminutový trest.

42:33
    Domácí Ott Karvinen (TPS) dohrál soupeře u mantinelu příliš tvrdě a musí si odpykat dvě minuty na trestné.
    NISKALA - 1:4

38:05
    Už už to vypadalo na skvěle ubráněné oslabení, ale nakonec se hosté radují z dalšího zásahu v síti Turku. Jonne Virtanen dostal po sérii přihrávek nabito na modrou čáru, odkud vyslal přesnou a razatní dělovku, kterou zastavila až vlnící se síť branky za Lassilou. Asistence: Janne Niskala, Jesse Virtanen.

36:13
    Vyloučen domácí Ilkka Pikkarainen (TPS) na dvě minuty za velmi tvrdé dohrání protihráče u mantinelu, z opakovaných záběrů to vypadalo na loket v obličeji.

34:57
    Obrovská šance Radka Smoleňáka, který se dostal k odraženému puku před Setänenem, ale pohotovou střelou minul!

32:27
    Antti Jaatinen (RAU) vyloučen na dvě minuty po prohřešku proti hokejovým pravidlům. Ještě předtím ale komerční přestávka.
    FORSBERG - 1:3

25:52
    Tak to byla rychlovka v podání hostujících borců. Rauma zajela do pásma TPS, rozložila si v něm rovnoměrně hráče, následně se k puku dostal Henrik Forsberg, který si sjel blíže od modré k brance a z hranice kruhu vypálil nepříliš razatní, ale o to přesnější projektil, který k údivu všech Lassilovi do branky propadl. Asistence: Janne Niskala.

22:51
    Za podražení musí dvě minuty odpykat Harri Tikkanen (RAU).

19:06
    Za hákování míří na trestnou lavici Ville Vahalahti (RAU).
    KOSKIRANTA - 1:2

18:46
    TPS právě vstřelilo branku!
    Neprůstřelnost Setänena prolomena. Český borec Smoleňák dostal nabito na hranici brankoviště, neukvapil se však a poslal puk za sebe na Tera Koskirantu, který neměl do odkryté klece problém puk dorazit. Asistence: Radek Smoleňák, Ryan Lasch.

17:46
    Trest pro hráčskou lavici hostí, kteří hráli v pěti hráčích.

17:20
    Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici první hříšník – Teemu Nurmi (RAU).
    GAGNON - 0:2

12:25
    Hosté jsou do dvougólového trháku. Aaron Gagnon využil zaváhání domácí obrany, sjel si od mantinelu až před Lassilu, kde pohotovým zakončení vsítil druhý gól Raumy. Asistence: Jerry Ahtola, Janne Niskala.
    MIKKOLA - 0:1

03:17
    Hosté nakonec svůj tlak zužitkovali. Ilkka Mikkola si z pozice beka sjel před branku, zpoza které dostal přesný pas od Gagnona a hostující bek se s tím nepáral a z první prostřelil domácího Lassilu. Asistence: Aaron Gagnon.

Milan Ouředník

Góly a asistencie: 19. Koskiranta (Smoleňák, Lasch) – 4. Mikkola (Gagnon), 13. Gagnon (Ahtola, Niskala), 26. Forsberg (Niskala), 39. Virtanen Jo. (Niskala, Virtanen Je.), 55. Vahalahti (Gagnon, Tommila)

TPS Turku: Lassila (Jarvinen) – Lehtonen, Gysbergs, Friman, Nakládal, Seigo, Vittasmaki, Karhu, Karvinen – Lasch, Koskiranta, Smoleňák – Kumeliauskas, Rantanen, Pikkarainen – Virtala, Sointu, Lucenius – Salo, Lamsa, Kulmala
    Lukko Rauma: Setänen (Karjalainen) – Tommila, Mikkola, Niskala, Tikkanen, Forsberg, Virtanen, Nieminen, Jaatinen – Vahalahti, Ahtola, Gagnon – H. Koivisto, Piitulainen T. Koivisto, – Vauhkonen, Nurmi, Virtanen – Koski, Sipiläinen, Riska

Rozhodca: M. Nord, M. Sjöqvist (oba SWE) – M. Puolakka, S. Suominen (oba FIN)