Trenčín – Pavlodar 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:0 (kon.)
Sparta Praha – Záhreb 3:2 (kon.) | Bardejov – Poprad 3:2 (2:1 po s.n.) | Motor ČB – Kladno 4:1 (kon.)
Jihlava – Znojmo 2:1 (2:1 po s.n.) | Litvínov – K. Vary 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:0 (kon.)
Slavia – Vladivostok 4:2 (kon.) | Trnava – Břeclav 8:4 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Litoměřice – Chomutov 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Piešťany 4:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 1:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 6:3 (kon.)
SAPA Fehérvár – Nové Zámky 7:4 (kon.)
HC Olomouc
4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Utorok 12.08.2014, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Prípravný zápas

48:02
    Další přesilovka pro Pardubice. Jan Dresler (OLO) si totiž odpyká dvouminutový trest za podražení.

37:38
    Na trestnou lavici současně putují Martin Vyrůbalík (OLO), který dostává dvě minuty za podražení a Jan Kolář (PCE) za nafilmovaný pád.

29:18
    Puk se na malou chvíli dostal do obranného pásma Pardubic, odkud jej Blaž Gregorc (PCE) vyhodil opět do hlediště, a putuje tak už potřetí v dnešním utkání na dvě minuty na trestnou lavici.

23:51
    Pardubice budou hrát další přesilovou hru, protože na dvě minuty za podražení putuje na trestnou lavici Jan Dresler (OLO).

19:38
    V závěru první třetiny ještě putuje na trestnou lavici Martin Janáček (OLO), který dostává dvě minuty za podražení.

16:57
    Mora bude hrát další přesilovou hru, protože na dvě minuty za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Blaž Gregorc (PCE).

08:54
    A první přesilovou hru si zahrají domácí, protože na dvě minuty za zdržování hry putuje na trestnou lavici Gregorc Blaž (PCE).

04:09
    Pardubice si zahrají první přesilovou hru v utkání, protože Martin Vyrůbalík (OLO) podrazil v obranném pásmu Cetkovského, a posedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 8. Buc (Diviš, Rác), 13. Patera (Laš, Jaroměřský), 15. Králík (Zuzin), 24. Jergl (Kucharczyk)

HC Olomouc: Trvaj (Urbisch) – Jaroměřský, Vyrůbalík (C), Janáček, Dresler, Staněk, Škůrek, Rašner – Pekr, Patera, Laš – Jergl, Kucharczyk, Herman – Rác, Diviš, Buc – Zuzin, Králík, Ostřanský.
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Halász) – Sedlák, Havlík, Ščotka, Zdráhal, Gregorc, Škvor, Nedbal, Moučka – Nahodil, Voženílek, Pipek – Semorád, Cetkovský, Kolář (C) – Kaut, Poulíček, Půhoný.

Rozhodca: Minář, Přikryl – Novotný, Lukš