Sigma Olomouc – Skalica 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlín 2:0 (kon.) | Karviná – Hlučín 3:2 (kon.)
Štěchovice – Slavia 1:0 (kon.) | Bohemians – Žižkov 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – IFA 2:1 (kon.)
Znojmo – Frýdek-Místek 4:2 (kon.) | Hallescher – Teplice 3:3 (kon.) | L. Mikuláš – Senec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Aue 1:3 (kon.) | Ingolstadt – Plzeň 2:2 (kon.) | Nitra – Třinec 0:3 (kon.)
Singapur – Brno 2:2 (kon.) | Liberec – Zagłębie 2:1 (kon.) | Lille – Jihlava 0:1 (kon.)
TJ Štěchovice
1:0 (0:0)
SK Slavia Praha
cz Sobota 12.07.2014, 10:30 • Stadion TJ Slavoj Davle, Školní 189, 252 06 • Prípravný zápas

Štěchovice si tak nečekaně připisují svojI první výhru v sezoně 2014/2015 a již vyhlíží dalšího soupeře, kterým bude Český Brod. Utkání se hraje ve Vestci a sledovat ho můžete opět zde na onlajnech. To je pro dnešní den z Davle vše, přeji příjemný zbytek víkendu a u dalšího zápasu SPORTU ZDAR! (12:11:04)

Dnešní utkání je u svého konce, Štěchovice vítězí nad Slavií Praha. Hráči Slavie dnes měli spoustu šancí, ale nedokázali využít ani jednu. Ve druhém poločase jsme sledovali vyrovnanou partii a k vidění byl jeden gól, v 80. minutě rozhodl utkání nováček ve Štěchovickém dresu, Martin Říha.

90

89
    Zámečník si s balonem rozjel krasojízdu, jeho střela ale byla dosti slabá.

88
    Švejda čistě a pohledně obral o balon Hrubého, sešívaní se dostali zpátky k balonu ale byli vytlačeni až téměř na polovinu hřiště.

87
    Sešívaní se pokusili o jeden z posledních útoků, ale Kodr se na útočné polovině provinil faulem na Hřebečka.

86
    Slávisté se dopouštějí faulů a nabízejí domácím možnosti k dalším útokům.

85
    Štěchovičtí se snaží výsledek udržet a jde jim to velmi dobře, nyní kombinují na své půlce a drží balon.

84
    Své štěstí pokoušel také Jiroušek, Rakovan byl na zemi včas.

83
    Štěchovice mohli dát druhý gól! Busta hlavičkoval velmi nebezpečně.

83
    Vošahlík se na půlce provinil faulem, domácí se nikam neženou a šetří čas při rozehrávce.

80
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Slávisté si zadělávají na ostudu. Hřebeček hlavou prodloužil na MARTINA ŘÍHU, který dělovkou nedal šanci Rakovanovi a balon končí v síti – 1:0!

79
    Po odmlce pokusili štěstí také hráči Štěchovic, ve vápně se do balonu nikdo netrefil.

78
    Slávisté si otevřeli střelnici, která by ale potřebovala velké terče. V další akci se netrefuje Zámečník.

77
    Hrubý se připomněl dalekonosnou střelou k tyči, Soukup bezchybný.

76
    Vošahlík byl v pěkné akci, jeho rána šla mimo bránu.

75
    Po krátkém ošetření Nitrianský pokračuje ve hře, u balonu jsou ale Štěchovice.

74
    Na hřišti se svíjí Nitrianský, v jednom ze soubojů spadl tvrdě na zem.

73
    Aktuálně jsou lepším týmem Štěchovice, Slavii se nedaří téměř nic.

72
    Hřebeček se postavil k dalšímu trestňáku, Busta sklepl balon na své spoluhráče, kteří se k balonu nedostali.

Michal Kunc

Góly: 80. Říha

TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Müller, Hřebeček, Novák, Hudec, Šíma, Jakobovský, Pospíšil, Pánek.

2. poločas: Soukup – Busta, Švejda, Hřebeček, Jakobovský, Pospíšil (63. Pánek), Cienciala, Baubín, Vostrý, Jiroušek, Říha.

SK Slavia Praha: Rakovan – Nitrianský, Zmrhal (46. Hrubý), Prošek, Salašovič, Kodr, Vošahlík (46. Červenka), Koreš (46. Jankto), Tusjak (46. Bejbl), Maicon, Dostál.

od 60. minuty: Rakovan – Nitrianský, Kodr, Vošahlík, Tusjak, Červenka, Zámečník, Bejbl, Möglich, Hrubý, Jankto.