Sigma Olomouc – Skalica 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlín 2:0 (kon.) | Karviná – Hlučín 3:2 (kon.)
Štěchovice – Slavia 1:0 (kon.) | Bohemians – Žižkov 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – IFA 2:1 (kon.)
Znojmo – Frýdek-Místek 4:2 (kon.) | Hallescher – Teplice 3:3 (kon.) | L. Mikuláš – Senec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Aue 1:3 (kon.) | Ingolstadt – Plzeň 2:2 (kon.) | Nitra – Třinec 0:3 (kon.)
Singapur – Brno 2:2 (kon.) | Liberec – Zagłębie 2:1 (kon.) | Lille – Jihlava 0:1 (kon.)
Lille OSC
0:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Sobota 12.07.2014, 18:00Prípravný zápas

Rozhodčí ukončil dnešní utkání, ve kterém Lille OSC podlehlo Vysočině Jihlava 0:1. O jediný gól se postaral v 80. minutě Mešanovič, díky kterému Jihlava zvítězila. Nicméně v dnešním zápase bylo aktivnější Lille, které si vytvořilo zajímavé šance, ale Hanuš svůj tým podržel a zneškodnil i pokutový kop. Jihlavě se podařila jedna dobrá akce a z ní následoval právě gól. Dnes tak zvítězil tým, který měl více štěstí. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:47:20)

88
    Jihlavští fotbalisté teď museli být pozorní, protože se do vápna snášel velmi zajímaví centr, ale obránci zasáhli na jedničku.

87
    Lille podniká útočnou akci středem hřiště, ale jeden z hráčů Jihlavy fauloval a Lille bude rozehrávat.

85
    Jihlava by ráda přidala pojišťující gól, ale Lille se brání pozorně a nerado by inkasovalo další gól.

80
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Lille se dopustilo chyby v obraně a Jihlava tuto hrubku dokázala potrestat. Přesnou střelu ze své kopačky vyslal MURIS MEŠANOVIČ a 10 minut před koncem základní hrací doby poslal Jihlavu do vedení. Na gól přihrával Kučera.

75
    Hrací plochu opouští Vlastimil Vidlička, kterého nahrazuje Petr Tlustý.

75
    V zajímavé šanci se dostal Rodelin, ale ani tentokrát proti Hanušovi neuspěl. Český brankář drží svůj tým ve hře.

72
    Jihlavští fotbalisté u balonu příliš dlouho nevydrželi, ale teď jej získali zpět, avšak přišla nepřesná přihrávka a kulatý nesmysl putoval do zámezí.

71
    Po delší době je Jihlava u míče a právě se ujímá autového vhazování.

70
    Odchází Harba a Kukoľ, místo nich jdou na hřiště Šimonek a Fulnek.

70
    Lille zahrávalo rohový kop, ale Jihlavě se podařilo centrovaný míč odkopnout do bezpečí.

66
    Halucha si řekl o přihrávku, kterou mu adresoval Rodelin, avšak první jmenovaný branku soupeře ohrozit nedokázal, a tak z útočné akce nic není.

66
    Lille je ve druhém poločase aktivní a na Jihlavu vytváří tlak, avšak Vysočina se brání statečně a i díky Hanušovi zatím neinkasovala.

65
    Hrací plochu opustil Šourek, nahradil ho Kryštůfek.

60
    Lille pak zahrávalo rohový kop, ale Jihlava se před standardní situací ubránila a stav skóre je stále 0:0.

58
    Rodelin se prezentoval prudkou střelou do pravého spodního rohu, ale brankář Hanuš vystihl směr a penaltu zneškodnil. Poté ještě čelil dvěma dorážkám, ale i tady byl úspěšný a svůj tým skvěle podržel.

57
    Lille bude zahrávat pokutový kop.

56
    Jihlava získala míč ve svůj prospěch, ale příliš dlouho ho na kopačkách neudržela. Vaculík dostal přihrávku do složité situace a pak o balon přišel.

56
    Jihlavští fotbalisté vytlačili svého soupeře na půlící čáru a napadají rozehrávku.

Lucie Rapantová

Góly: 80. Mešanovič

Nepremenená penalta: 58. Rodelin (LIL), brankár Hanuš zneškodnil

Lille OSC: 1. poločas: Elana – Corchia, Kjaer, Basa, Béria – Gueye – Balmont (33. Meité), Martin, Aholou – Roux, Mendes.
    2. poločas: Butez – Sidibé, Soumaoro, Rozehnal, Koné – Aholou, Meité, Delaplace – Halucha, Rodelin, Araujo.

Náhradníci: Butez – Sidibé, Soumaoro, Rozehnal, Koné, Aholou, Meité, Delaplace, Halucha, Rodelin, Araujo

FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Vidlička (75. Tlustý), Šourek (65. Kryštůfek), Krejčí, Vaculík – Marek, Koloušek (46. Mešanovič) – Kliment, Kučera, Kukoľ (70. Fulnek) – Harba (70. Šimonek).