Freiburg – Braunschweig 2:0 (kon.) | Hannover – Hamburger 2:1 (kon.) | Mainz – Brémy 3:0 (kon.)
Mönchengladbach – Stuttgart 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Norimberk 4:1 (kon.) | Bayern – Dortmund 0:3 (kon.)
SC Freiburg
2:0 (1:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 12.04.2014, 15:30Nemecká Bundesliga

Hviz rozhodcu nám ukončil zápas. Zápas v ktorom sa z víťazstva radovali domáci, ktorí zvíťazili 2:0. Domáci dokázali kontrolovať zápas a navýšiť skóre z prvého polčasu. Hostia nie príliš sympatickým a nevýrazným výkonom nedokázali skórovať. Ja sa s vami lúčim a pri onlajnoch DOVIDENIA (17:25:36)

90+3

90+2
    Rohový kop zahráva Bellarabi. Jeho pokus končí na kopačkách súpera.

90+2
    Na poslednú minútu posiela na trávnik tréner domáci Fernandesa, ktorý nahradí Klausa.

90+1
    Nad rámec hry sa budú hrať 3 minúty.

88
    Ofsajdová pasca zaklapla Kruppkeho, ktorý sa ocitol v slubnej príležitosti.

85
    Striedajúci Zulechner sa previnil nedovoleným zákrokom na súpera. Žltá karta ho neminie.

83
    Sebaistý výkon hráčov Freiburgu. V posledných minútach len kontrolujú hru a posielajú si krátke nahrávky.

81
    Následne druhá striedanie na domácej strane. Mehmedi už do hry nezasiahne, nahradí ho Zulechner.

79
    Napokon striedajú aj domáci. Freis nahrádza v poly Guédého.

77
    Mehmedi sa pokúšal skórovať hlavičkou. Rozchytaný Davari nedal možnosť útočníkovi a jeho pokus vykryl.

76
    Útom domácich. Lotu ťahá Mehmedi ale nabiehajú mu aj spoluhráčái. Jak dopadne táto kontra ?

74
    Hostia nevedia nájsť recept na domácich. Davari je pod neustálov paľbou SC Freiburgu.

71
    Nebezpečenstvo zažehnané! Obrana domácich si po zahraní štandardky dala pozor a loptu zahrala do bezpečia.

70
    Gunter sa previnil držaním protihráča. Nariadený priamy kop Braunschweigu.

68
    Eintracht využíva aj posledné striedanie. Bellarabi nahradí v tomto záapse Kessela, ktorý putuje na striedačku.

67
    Zblokovaná strela obrancom. Z diaľky to skúšal Nielsen. Hostia sú v týchto chvílach bezradní.

64
    Mahmadi s obrovským náprahom trafil žrď Davariho svätyne. Hostia mali obrovské šťastie, že strela neskončila v bráne.